Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » örülnél neki, hogyha legalizál...

örülnél neki, hogyha legalizálnák a cannabis fogyasztást Magyarországon?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 22:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
43%
NEM NEM NEM! Egyáltalán nem örülnék neki!
2009. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
43%
NEM
2009. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
50%

NEM!!!


Így is túl sok a drogos, mi lenne itt, ha még legalizálnák is?... 8-O

2009. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
66%
IGEEEEN
2009. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
50%
Nem örülnék.
2009. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
76%
Én nem élek vele. Párszor kipróbáltam, de nem igazán éreztem semmit. Ennek ellenére én nem is az, hogy örülnék, de jó lenne. Egyrészt rengeteg pénz lenne az államnak. Másrészt meg van még azért pár olyan oldala amit most hosszú lenne leírni, de sokan nagyon félreértik a fogyasztókról szóló pletykákat és sajnos el is hiszik. Ezeket általában olyan emberek írják le vagy mondják akik nem élnek vele és ellenzik. Pedig semmit nem tudnak róla.
2009. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
78%

ahha, vennék és kipróbálnám.

aztán újra lehetne illegális.

:)

2009. szept. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
61%
egész jól ismerem a drogosok világát. na nem vagyok az, de ismerek egy volt drogost, aki sokat mesélt nekem, nagyon őszintén. nem örülnék, ha legalizálnák. csak cannabis, mondhatjuk, de attól még drog, tudatmodosító szer. az, hogy illegális egyenlőre visszatartja a fiatalok nagy részét a használatától, mi lenne, ha legális lenne? tizenévesek szívnának szó szerint orrba-szájba. nézd csak meg hányan cigiznek menőségből meg mert csak az nyugtatja meg őket??? azt meg lehet mondani, hogy csak 18 év felett lehetne, elvileg cigit se adnak, aztán nézz körül. nem véletlenül tilos, nagyon jól van ez így. mellesleg a kemény drogosok is masszív füvezéssel kezdik és ritkán van megállás.
2009. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
32%
Nem orulnek!!!
2009. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
58%

Jajj ez egy hülyeség, hogy a fű kapu drog... Felejtsétek már el. Nagyon sok füves és keményebb drogos haverom van, és aki ide ír minden félét az a felét se tudja mi, hogy van.

Lehet lepontozni...

2009. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!