Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » örülnél neki, hogyha legalizál...

örülnél neki, hogyha legalizálnák a cannabis fogyasztást Magyarországon?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 22:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
64%

ez a NEMNEM NEM elég buta válasz:DDD

ordít róla, hogy ha meghallod a "drog" szót, már tombolsz ellene, hogy az rossz, rossz rossz dolog...

én örülnék neki, hiszen a tiltásnak semmi értelme, csak eszi a rengeteg pénzt ( a ti adótokból). na meg persze tömi az ezzel nagy tételben foglalkozó emberek zsebét...(vagyis a valódi bűnözőkét)

2009. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

a tiltás nem tartja vissza a fiatalokat, ezért írtam, hogy nincs értelme. aki szeret szívni, az akkor is szív ha tiltott.

nem is hinnétek, hogy mennyi ember füvezik ma Magyarországon. gazdagok, szegények egyaránt. felnőttek, fiatalok úgyszintén.

de ebben az országban egy jó darabig nem fogják engedni, pontosan az ilyen máig élő elképesztően buta tévhitek miatt.

2009. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
én örűlnék neki :D
2009. szept. 27. 13:02
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a tiltott gyümölcs a legédesebb, elgondolkodtam rajta..
2009. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
29%
gyökér az, aki szerint a "hozzánemértők" NEM skandálása kicsinyes dolog!Egy lófaszt kellene legalizálni!!!aki akar most is hozzájut és kész!sok tinédzser senkinek már csak az kell az alkohol és a cigi mellé!nevetséges a mai generáció!írom ezt huszonévesen!!aki szerint meg nem értek hozzá, vagy hogy nem tudom miről beszélek az higgye ezt a saját maga megnyugtatása miatt...NEM NEM SOHA!!!
2009. okt. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
65%

élvezed a saját magad oltását?:)

olvass vissza, így nem hozod magad kellemetlen helyzetbe. elég szomorú, hogy húsz évesen ilyen értelmi szinten vagy.(a gyökerek vagytok nem érv;)

2009. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
2009. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
8%
Kedves kötekedő!a faszom se akar téged meggyőzni!!legfeljebb ha betépve odajössz hozzám jól állbaváglak.rend kell ide nem a sok mocsok kis köcsög!!
2009. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
26%
mellesleg egy ész érvet mondj!nagyokos "barátom", hogy miért jó!de nem ez a szar megadóztatjuk és fellendül a gazdaság szöveg kell, mert az nagyon gyenge..
2009. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

látod ez a lényeg, hogy nekem sosem jutna eszembe betépve, hogy orrba vágjalak :)

az utolsó hozzászólásoddal nem tudok mit kezdeni, reménytelen eset vagy, szerintem te is érzed.

2009. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!