Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Végh tamásról ki mit tud?...

Végh tamásról ki mit tud? Táborfalván lakik és átvert!

Figyelt kérdés
Nem hajlandó még a telefont sem felvenni
2013. jan. 30. 14:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
tiédnek mi lett a vége?
2013. jan. 30. 15:23
 12/20 anonim válasza:
Helo ugyanígy vagyok... csak annyi a különbség hogy 37et utaltam..-.- Ma van egy hete, hogy nem küldi, telefont se veszi fel meg semmit sem. Tiszta ideg vagyok. Nem is értem, hogy lehettem ilyen hülye. De ezt a telefont kerestem már 1 hónapja, de seholse volt és itt megláttam, és egyből kellett nekem. Mostmár így utólag, reálisan nézve annyira virit a hirdetésről hogy kamu...:| de én meg belementem akkor mert csak a telefon volt akkor az eszembe. Nagyon remélem, hogy valahogy sikerül visszaszereznem a pénzt.. mert én nem is tudom mit csinálok ezzel a gyerekkel. fúú
2013. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
37 az már nem kis pénz, én azért vettem tőle mert csak annyi pénzem volt és karácsonyra szerettem volna
2013. jan. 30. 15:32
 14/20 anonim ***** válasza:
Enyémnek meg az lett a vége (gyerekruhát nem küldő anyuka) hogy autóval átmentem hozzá, és visszaadta a pénzemet. Egy szava sem volt.. igaz elnézést sem kért.
2013. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
de ez járt a fejében: örülj neki hogy visszaadtam
2013. jan. 30. 15:53
 16/20 anonim ***** válasza:
:D Lehet. Nekem más volt a képemre írva... lehet azért nem mert megszólalni, de szerencsére "úrinő" tudtam maradni :)
2013. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Hát ha én elmennék hozzá, abból nem lenne normális beszélgetés attól tartok, az a baj hogy nem tudom a címét most próbálom kideríteni de... és 250km-re lakik tőlem.. De képzeljétek el ekkora kö*sögöt..azt a hirdetést amit elvileg megvettem , ugye azon beszélgettünk, folyamatosan irok neki azon, és már 2napja nem válaszol rá, ráirtram egy másik hirdetésére és arra 3percen belül válaszolt..:))
2013. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
úgy szokták, én már egy hete hívom és semmi
2013. jan. 30. 16:07
 19/20 anonim válasza:
sok sikert... én holnap megyek a rendőrségre..:)
2013. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

neked is sok sikert!

majd írj hogy mi lett a vége

2013. jan. 31. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!