Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz Gaudi-Nagy Tamásról?

Mit gondolsz Gaudi-Nagy Tamásról?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Ilyen családnévvel sem ereszkedett le senki a Vereckei-hágón. Mint ahogy Vona, Zázrivecz, Novák, Dúró stb. nevekkel sem...
2012. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Igazából semmit ... sajnálom.
2012. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
igazi HAZAFI! csak sokan nem ismerik ezt a szót. Ilyen emberekre van szükség, nem gyurcsányokra...
2012. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Azt gondolom, hogy rendkívül magas tekintélyű ősmagyar személy, akinek rengeteget köszönhetünk.
2012. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Az első hozzászóló mérhetetlenül ostoba ember, még azt sem tudja, hogy akkoriban nem léteztek családnevek.
2012. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

"Az első hozzászóló mérhetetlenül ostoba ember, még azt sem tudja, hogy akkoriban nem léteztek családnevek."


Átvitt értelemen mondtam -igaz, az absztrakció értelmezéséhez némi intelligencia is szükséges. Az idegen családnevű nagymagyarkodókra céloztam vele.

2012. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Antimod ***** válasza:
13%
Ismerem "távolról", jó véleménnyel vagyok róla. Ugyan elég küldetéstudatos, de legalább tudja, hogy mit akar, és bár hozzá hasonló karakán emberek vezették volna eddig is Magyarországot.
2012. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Gaudit kicsit sajnálom. Ugyanis ő a vitatkozóember a Jobbiknál (Gyürével), de az esetek nagy részében felkészületlen, és a felkészületlenségét demagógiával próbálja ellensúlyozni. Emiatt nagy pofonokba fut bele, és hiteltelen vitapartner. Viszont pozícióját nem adhatja fel, mert nem tolonganak a Jobbikban a jog fele kacsingató emberek, úgyhogy marad ő, de már kezdi nagyon lejáratni magát.
2012. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 vasálarcos ***** válasza:
15%
szerepe és súlya a 2006-os rendőri brutalitások feltárásában megkerülhetetlen. komoly hatással volt arra is, hogy ingyenes jogsegélyt kapjanak a váratlanul aktivizálódott bolsi vérbírók és ballibsi rendőri vezetők, ügyészek ámokfutásának áldozatai. egymilliót kiperelni ellenszélben, vörös-kék kormányzás alatt nem semmi teljesítmény....
2012. szept. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ő az egyik legszimpatikusabb ember a Jobbikból. Nekem tetszik a higgadtsága, megfontoltsága, szakmai felkészültsége. Nekem ő abszolút szimpatikus ember.
2012. szept. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!