Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek Zsigmond...

Mi a véleményetek Zsigmond Tamásról a Szent Imre kórházból?

Figyelt kérdés
A Fehérvári úti SZTK-ban is dolgozik, de magánrendelése is van. Terhesgondozásra hozzá járok az SZT-ba ("járok" - eddig egyszer voltam), és nagyon alaposnak tűnt. Van vele valakinek tapasztalata? Szült nála valaki?
2013. jan. 21. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:

én szültem nála

most mást választanék, a szülésnél mindent a szülésznő csinált, ő csak időnként jött be a szülőszobára

problémás terhességem volt, kórházi bentfekvéssel, egyszer kéretett telefonhoz, hogy megkérdezze, hogy vagyok, soka nem jött be a 3 hét alatt. Megírta az sztk-ban a papírokat, hogy most azonnal be kell feküdnöm, mert gáz van, majd legközelebb 3 hét múlva találkoztunk, amikor egy másik doki felhívta, hogy meg kellett indítania a szülést, mert gáz van.

Szerencsére minden rendben lett velünk, de ezt nem Zsigának köszönhetjük...

2013. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!