Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült Dr Kovács Zoltánnál...

Ki szült Dr Kovács Zoltánnál (Bp. Szent Imre kórház)?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalat róla, és mennyi nála a szülés? Előre megmondja, vagy ránk bízza?
2013. jan. 13. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem ő volt a fogadott orvosom, de mivel a kiirtam másnapján el kellett utazzon vidékre ajánlott valaki mást erre az esetre ha túllpjük a terminust. így is lett, így pont mire visszaért, keddi napon reggel én, megszültem előtte hétfő délután...régen úgy tudom a páciensre bízta, de mostmár meg van a tarifája, a várandósgondozás 10x-se, azaz 80.000 ft. Ugye ő egy természetes szüléspárti orvos, hasonló szemléletű szülésznőkkel dolgozik együtt, tehát akkor válaszd szerintem, ha ilyen szülést szeretnél (beavatkozásmentes a helyzet függvényében és gátvédelem. ugye imrében az egyik legmagasabb százalék a gátvédelmes szülések illetve császármetszéses szülések aránya).
2013. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!