Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A "vezerán" Rock-Metálosok...

A "vezerán" Rock-Metálosok kitagadják a hivő Rock-Metálosokat?

Figyelt kérdés

Én imádom a zenét,Az érzésemmel sincs baj, Legjobban a Satyricont kedvelem,De nekem úgy fáj hogy a "saját fajtámra"

forditott keresztek vannak tetoválva.... Én ugyanis HISZEK istenben! És félek hogy ez miatt megvetnek majd azok az emberek akiket TISZTELEK!

Meg már láttam ojan bandát is aki BANPHOTHEPET tiszteli!

Légszi irjatok igazat!



Ha valakit érdekel,tegnap feltettem ezt a kérdést http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


2009. aug. 30. 10:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És Isten hogy tekint erre a stilusra?
2009. aug. 30. 10:26
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Isten nem mondott még véleményt a metál zenekarokról :)
2009. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a vallás mindenki magánügye, egy intim dolog. a zenei ízléssel kevéssé függ össze. ha valaki csak azért követ egy vallást, mert illik az adott zenei stílus "imidzsébe", az elég szánalmas, gondolok most pl. a mindenféle divat-sátánistákra. mellesleg sok metálbandánál is csak az "imidzs" része a bizonyos vallásokra való asszociáció.

ha Te hívő vagy, maradj is az, senki sem fog megvetni sem ezért, sem a zenei ízlésedért.

19/L, metálzenét kedvelő és ettől függetlenül nem keresztény érzelmű.

ps. ki az a Banphotep? nem Baphometre gondolsz? bocsánat, ha én tudom rosszul.

2009. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem erre voltam kiváncsi
2009. aug. 30. 10:39
 5/11 A kérdező kommentje:
az elsőre értettem
2009. aug. 30. 10:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Isten? Szerintem nem létezik... De a Bibliában semmit sem írnak a metálról :D Csak az egyház vezetőinek nem tetszik a metál.


Amúgy meg nem minden metálos sátánista! A fordított kereszt meg eredetileg keresztény jelkép.


Baphometet senki sem bizonyította, hogy létezett. Van a Baphomet pecsét, ami a LaVey féle sátánizmus jelképe, de ezt Ő nevezte el így, ahonnan ő vette ott nem (és sehol máshol) nevezték Baphomet pecsétnek, sőt nem is kötötték hozzá.


Vissza ahhoz, hogy aki metálos az nem sátánista. És különben is, a sátánista nem térít, és nem ítélhet el a te választásodért. Aki mégis elítél ellentmond a saját vallásának, vagy ő keveri az ördögimádással. Az ilyeneket komolyan sem lehet venni.

És én úgy vettem észre, hogy a metálosok nem azok a tipikus, filmből előugrott kőagyúak. Nagyon sok intelligens, és toleráns ember van a metálosok között (is).

Tiszteletért tisztelet jár, és kapsz is! Vallástól függetlenül. (Épp én mondom ezt...) De csak hajrá, ezért nem fognak "kitagadni"! Maximum egy pár vitád (nem veszekedésed) lesz. Az meg jót tesz az embernek.

2009. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igazad van én irtam rosszul... BAPHOMET
2009. aug. 30. 10:42
 8/11 A kérdező kommentje:
Kössz szépen utolsó. Akkor a forditott kereszt az mi is?
2009. aug. 30. 10:47
 9/11 anonim ***** válasza:
2009. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És tényleg! az én megfigyelésem is arra jutott hogy NAGYON SOK INTELLIGENS ÉRTELMER MELÁLOS VAN! én is közéjük tartozok.
2009. aug. 30. 10:50
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!