Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A "vezerán" Rock-Metálosok...

A "vezerán" Rock-Metálosok kitagadják a hivő Rock-Metálosokat?

Figyelt kérdés

Én imádom a zenét,Az érzésemmel sincs baj, Legjobban a Satyricont kedvelem,De nekem úgy fáj hogy a "saját fajtámra"

forditott keresztek vannak tetoválva.... Én ugyanis HISZEK istenben! És félek hogy ez miatt megvetnek majd azok az emberek akiket TISZTELEK!

Meg már láttam ojan bandát is aki BANPHOTHEPET tiszteli!

Légszi irjatok igazat!



Ha valakit érdekel,tegnap feltettem ezt a kérdést http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


2009. aug. 30. 10:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK! HOGY NORMÉLISAN VISELKEDTETEK VELEM,"MEGMUTATTÁTOK A HELYES UTAT",NORMÁLISAN VÁLASZOLTATOK! PEDIG VERRE A KÉRDÉSRE NAGYON SOK MARHASÁGOT LEHETETT VOLNA IRNI!


ÉS MOSTMÁR TUDOM HOGY EZ NEM SÁTÁNIZMUS AMIT A SATYRICON CSINÁL! KÖSSZ MINDENKINEK! ISTEN HÁLÁLJA MEG NEKTEK!

2009. aug. 30. 10:56
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!