Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendőrségi ügy? (folyt lent SOS)

Rendőrségi ügy? (folyt lent SOS)

Figyelt kérdés
Mar jó ideje egyuttvagyxk a.baratnommel majdnem 1 éve es van egy gyerek aki ennek nagyon nem orul. Csinalt egy al facebookot es irogatott a baratnomnek valotlan dolgokat rolam eleg primitiven. Utana bejelolte az osszes ismeroset es oket is zaklatta. Elhihette veluk hogy jarni akar meg teljesen atvagta oket . De nagyon ocsmany a szoveg amiket irt.. Gondoltam nem hagyom annyiban nem az elso eset es az egyik rendor aztmondta hogy ezert mar indithagnek valami eljarast.. Ugy szivatott embereket hogy talalkozot beszelt meg a csaj neveben es nezte ahogy varnak lent a szerencsetlenek.. Nem birom mar tovabb hogy rolam is ilyenekrt allitanak mahdnem tonkrement a kapcsolatom miatta. Mit tegyek? Verjem össze a fejét? Vagy jelentsem fel ezért mit kapna?
2012. nov. 22. 23:47
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Amugy fiu vagy? :D
2012. nov. 23. 00:34
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem. Lány. De tudok én is durva lenni, ha bántják azokat, akiket szeretek! :)
2012. nov. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
:D:D holnap azt hiszem kapni fog
2012. nov. 23. 00:37
 24/26 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mit reagált! :) Remélem hatásos lesz, és leszáll rólatok!!! Jó éjszakát addig is! :)
2012. nov. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Okés neked is :D
2012. nov. 23. 00:40
 26/26 anonim ***** válasza:
Tényleg, írd majd meg, hogy mi történt. A rendőrségi ügy meg szerintem nem hülyeség, vannak, akiket ez már bőven elrettent, még ha lényegében nem is történik valami. Azért képzeld el, hogy egyszercsak rendőrök kopogtatnak az ajtódon. Ijesztő lehet.
2012. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!