Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek össze függésben...

Szerintetek össze függésben áll? (folyt lent)

Figyelt kérdés
A tegnapi havazás Oktober végén :O meg Amerikában a szuper vihar a dec 21 világvégével?
2012. okt. 29. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Bizonyára. A sors olyan kegyes hozzánk, hogy egy kicsit elórehozta nekünk a telet hogy élvezhessük egy kicsit, mert ugye dec 21.-ig nem sok idő van már.
2012. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Összefüggés, egy szó! Október mondat közben kis kezdőbetű!
2012. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is már ez a világvég maga. A nagy hullámok törhették ketté az összefüggésed, s a maják a felelősek a nagybetűs októberedért. Ha még a reptoidok is megszállnak, márt csak Marilyn Mansonban reménykedhetünk.
2012. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De most kolyan
2012. okt. 29. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy a helyesírás így világvége előtt 2 hónappal?:D
2012. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
amugy .D:D:D
2012. okt. 29. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy fiatal lehetsz még. Az én életemben volt pár októberi havazás. Meg olyen tél, amikor november első napjaiban leesett az első hó, s áprilisik folyamatosan volt több-kevesebb hó. A kiegyezés évében augusztusban esett a hó Magyarországon. Előttem meg vagy másfél évtuzeden át aszály volt minden nyáron.
2012. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!