Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyet illik bele írni az...

Ilyet illik bele írni az önéletrajzba, vagy írjam meg külön levélbe? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

a lényeg az hogy egy nagyobb városban szeretnék dolgozni, a párom ott lakik, és ha biztos melót kapok, akkor össze is költözünk ott a városban. viszont én onnan 2 településnyire lakik (busszal 35 perc)

mindegyik hirdetésben, amire jelentkeznék, oda van írva hogy azok vannak előnyben, akik a városban élnek. Én viszont nem vagyok kimondottan odaköltözve a páromhoz, de ott tudnék lenni egész héten, meg sokat is ott vagyok.

viszont nem írhatom oda azt a címet, mintha ott élnék, mert a lakcím kártyám nem oda szól. szóval ezt hogy lehetne megoldani? szeretném beleírni hogy így nem kell buszoznom reggel, meg semmi mert végül is ott tudok aludni egész héten a páromnál (később költöznénk csak oda, mikor már össze szedtük kicsit magunkat, pár hónap max) szerintetek?


2012. okt. 2. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
önéletrajt elején mikor irod hogy cim oda irod a lakcimkártyádon szereplőt,aztán alá tartózkodási hely párod lakcime
2012. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manawydan válasza:
Egyetértek az elsővel. Amúgy ha bementek a területileg illetékes önkormányzathoz a pároddal, azonnal ráviszik a lakcím kártyádra, hogy a tartózkodási helyed a párod címe.
2012. okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudom, de nem szeretném, mert ha összejön a meló, akkor onnan EL költözünk. szóval nem hozzá költöznék, hanem el onnan. köszönöm
2012. okt. 2. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!