Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendőrségi ügy? (folyt lent SOS)

Rendőrségi ügy? (folyt lent SOS)

Figyelt kérdés
Mar jó ideje egyuttvagyxk a.baratnommel majdnem 1 éve es van egy gyerek aki ennek nagyon nem orul. Csinalt egy al facebookot es irogatott a baratnomnek valotlan dolgokat rolam eleg primitiven. Utana bejelolte az osszes ismeroset es oket is zaklatta. Elhihette veluk hogy jarni akar meg teljesen atvagta oket . De nagyon ocsmany a szoveg amiket irt.. Gondoltam nem hagyom annyiban nem az elso eset es az egyik rendor aztmondta hogy ezert mar indithagnek valami eljarast.. Ugy szivatott embereket hogy talalkozot beszelt meg a csaj neveben es nezte ahogy varnak lent a szerencsetlenek.. Nem birom mar tovabb hogy rolam is ilyenekrt allitanak mahdnem tonkrement a kapcsolatom miatta. Mit tegyek? Verjem össze a fejét? Vagy jelentsem fel ezért mit kapna?
2012. nov. 22. 23:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Azért tehetsz egy kísérletet a rendőrségen, bár szerintem semmit sem fognak tenni. Mindenesetre pofon nem vágnak, és válaszolni is fognak a kérdésedre.


Ezért is írtam, h egyetlen dolog, amit én tennék, h egy időre leiratkoznék a közösségi oldalról, oszt jónapot.. akkor hol tudna zaklatni? (ha megunja, később visszaregisztráltok rá, vagy lehet addig is álnéven nyomulni).

2012. nov. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
De nem ott zaklatják hanem terjeszti mindenkienk a hülyeségeit a gyerek iskolában nem mer nekem beszolni de löbb utobb nagyot fog kapni ...
2012. nov. 23. 00:10
 13/26 anonim ***** válasza:
Akkor kapd el és szorongasd meg egy kicsit! De csak úgy, h nyoma azért ne maradjon...
2012. nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
De épp ez a baj hogyha elkap az ideg akkor én neki esek és ütöm ma mikor megszólalt elkezdtem remegni és majdnem hozzávágtam a padot szerinted? és nem hozzám szólt
2012. nov. 23. 00:14
 15/26 anonim ***** válasza:
Igazából félsz tőle? Miért remegtél? Azért kérdem, mert ha félsz tőle, akkor jobb lenne a balhét elkerülni.. de ha te vagy az erősebb, és biztos is vagy ebben, én a fejét lehet, hogy a padlóra nyomnám, és fülébe sziszegném, hogy most álljon le, különben a feje a wc csészébe merül legközelebb...
2012. nov. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Dehogy félek azért remegtem mert nagyon ideges lettem NAGYON amugy én vagyok 110kg 190 cm ö 185 cm 60 70 kg szerintem egyértelmü
2012. nov. 23. 00:19
 17/26 anonim ***** válasza:
Húhh, szép nagy ember vagy! :) Akkor szerintem dörzsöld oda a fejét a padlóhoz .... de tényleg vigyázz arra, h ne maradjon semmi külsérelmi nyoma, mert te viszed el a balhét a végén.
2012. nov. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Kösz de az a durva hogy nem vagyok kövér de kicsit sem :) :) mások is ezt mondják te 110 kg? hogy? hát igy :) : ) de hogyan? reggel bemegyek ö is bejön és tovább? :D
2012. nov. 23. 00:25
 19/26 anonim ***** válasza:

Na jóó, hát a 190 cm-hez nagyon is tök jó a 110 kg, nem is gondoltam, h kövér lennél! :)


Reggel találkoztok.. és mikor nem látja senki lehetőleg, nekinyomod a falnak, odaszorítod a fejét a falhoz, lehetőleg hogy fájjon neki egy kicsit, és mondd neki, hogy még egy akció, és a feje a wc csészében fog fürdeni... ebből csak értenie kell, ha szép szóval nem megy!!!

2012. nov. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Igen :) de az agond hogy mikor ö jön olyan 25 30 kor akkor már vannak többen az osztályban... igyi s jó lesz?
2012. nov. 23. 00:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!