Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendőrségi ügy? (folyt lent SOS)

Rendőrségi ügy? (folyt lent SOS)

Figyelt kérdés
Mar jó ideje egyuttvagyxk a.baratnommel majdnem 1 éve es van egy gyerek aki ennek nagyon nem orul. Csinalt egy al facebookot es irogatott a baratnomnek valotlan dolgokat rolam eleg primitiven. Utana bejelolte az osszes ismeroset es oket is zaklatta. Elhihette veluk hogy jarni akar meg teljesen atvagta oket . De nagyon ocsmany a szoveg amiket irt.. Gondoltam nem hagyom annyiban nem az elso eset es az egyik rendor aztmondta hogy ezert mar indithagnek valami eljarast.. Ugy szivatott embereket hogy talalkozot beszelt meg a csaj neveben es nezte ahogy varnak lent a szerencsetlenek.. Nem birom mar tovabb hogy rolam is ilyenekrt allitanak mahdnem tonkrement a kapcsolatom miatta. Mit tegyek? Verjem össze a fejét? Vagy jelentsem fel ezért mit kapna?
2012. nov. 22. 23:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd törölje magát a Facebookról, és máris megoldódnak a gondjaitok. Vagy regisztráljon álnévvel.
2012. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Én azt kérdeztem hogy lehetne e ebböl rendörségi ügy?
2012. nov. 22. 23:54
 3/26 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem max. pénzbüntetést kapna.

Többre mész, ha megvered és nagyobb eséllyel gondolna meg ilyet.

2012. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ha megverem, én leszek feljelentve Van bizonyitékom üzenetek
2012. nov. 22. 23:58
 5/26 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz rendőrségi ügy. Nem történt semmi konkrét, életet veszélyeztető dolog. Ha megvered, te kerülsz börtönbe. Akkor miért nem mentek a dolgok elébe, és előzitek meg a bajt?
2012. nov. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
De zaklatás!! és hogy menjek a dolgok elébe?
2012. nov. 23. 00:00
 7/26 anonim ***** válasza:
Zaklatás miatt nem lesz rendőrségi ügy. Max. annyit lehet elérni, hogy a rendőr figyelmezteti a zaklatót. És ez a maximum. Hogy menj elébe? Törölje magát a F.ról ahogy írtam, és ne keressétek vele a kapcsolatot. Mármint a zaklatóval. Egy idő után megunja.
2012. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
15 éves a gyerek én 18 vagyok mért törölné magát? dehogy törli holnap bemegyek a rendőrsgére
2012. nov. 23. 00:03
 9/26 anonim ***** válasza:

Elmondok egy történetet neked. A szomszéd nőt megverte a szeretője, de piszkosul, csontja is tört a nőnek, és a haját egyik oldalon teljesen kitépte a pasi. A nő elment az orvoshoz látletetet vetett, és a rendőrségen feljelentette a volt szeretőjét.


Eredmény: Rendőrök kimentek a pali lakására, és közölték vele szóban, hogy nem szeretnék többször a "hölgy" közelében látni, vagy értesülni róla, hogy megkörnyékezte a "hölgyet"... Pedig ott vér is folyt, mégis max. ennyi volt a rendőri intézkedés. Szóval sztem ne reménykedj.

2012. nov. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom 1 éve nem unja meg
2012. nov. 23. 00:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!