Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mohaman, VSOP, Game, Bebi....

Mohaman, VSOP, Game, Bebi. Hova tünt az egész Da Flava család?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
mohamannel tavaly beszéltem, tervezett új zenét csinálni, de látszott, hogy a drog teljesen elvette az eszét, úgyhogy reménytelen... bebiről azt hallottam, hogy ausztriában focizik... busta meg funk befutottak, game idén csatlakozott busta kiadójához... vsop állítólag visszatért, van is pár cuccuk... papa jo is zenélget asszem...
2012. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mohamant sajnálom,mert nagy tehetség...Bebiről meg tuti nem gondoltam volna,hogy focizik,amúgy mi az igazi neve Bebinek...Bustaról és Funkról tudtam,hogy befutottak természetesen...Gametől és a VSOPtól meg kíváncsian várom az új számokat,mert a VSOP amikor kiadta a kijött vissza című számot akkor azt ígérték,hogy visszajöttek és hát OFF azóta is...papa joe-ról sem hallom kb semmit sem :)))
2012. nov. 2. 23:27
 3/8 anonim ***** válasza:
gamenek folyamatosan jelennek meg számai kb, fészbúkon követheted, manapság game kutya néven terjeszti az igét. bebinek nem tudom a polgári nevét. vsop-t, papa jo-t nem követem.
2012. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mohaman meg a VSOP sajnos eltűnt... Véleményem szerint örökre...
2013. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mohaman 12 elején csinált 2-3 új számot meg 2 albumelőzetest, amiből nem lett semmi, de ezek teljesen mások zeneileg, mint a Da Flava -s zenéi, szerintem mondjuk rohadt jók... VSOP 2008 ban visszatért és el is tűnt, a wiki -n ott van, miért, Busta meg Funk meg még itt van, be is futottak, Tyson nak meg jött 2 új száma tavaly, meg egy könyve.
2014. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jah igen Game kutya meg még mindig zenél, facebook on lehet követni, meg youtube -on.
2014. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezeket az "új" Mohaman demókat hol hallottad? neten hozzáférhető?
2014. jún. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]


rágugliztam hogy Bebi ausztria foci és ezt hozta fel elsőként. Moharól meg biztos hallottad hogy múlt hét óta nincs többé velünk :(

2017. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!