Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Srácok ti miért nem bírjátok...

Srácok ti miért nem bírjátok a rocker csajokat?

Figyelt kérdés

Rocker vagyok, de nem abból a nagyon kemény vonalas fajtából.Általában fekete ruhákban járok, de néha pár színeset is beújítok.Nem vetem meg a szűk enyhén kivágott felsőket, de nem vagyok ribancos . Hosszú vörös hajam van (festett,eredetileg szőke). Doc Martens-t szoktam hordani, melegebb időben néha tornacsukát szakadtas farmerokkal.Alacsony vagyok, vékonyka, nem vagyok egy szépség szerintem, de egy bányarém se. Ennek ellenére minden srác lenéz, megyek az utcán és csak azt veszem észre hogy bámulnak utánna meg röhögnek rajtam. Totál lenéznek csak mert más vagyok. Kicsit néha zavar, de nem mindig, csak érdekelne hogy miért van ez.Tényleg ennyire nem bírjátok a rockereket vagy csak féltek közelíteni?A külső alapján ítéltek és nem vagytok kíváncsiak az igazi emberre?


16/L



2012. aug. 28. 01:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
80%

én sem vagyok elvakult, azt szoktam mondani, hogy szeretem a rockzenét, de nem vagyok rocker.


mert, ha a rocker szóról az embereknek az jut eszébe, hogy hosszú zsíros hajú, sör- és cigifüggő, kocsmában balhézó (és SAJNOS sokaknak ez a kép jut eszükbe a rocker szó hallatán), akkor én nem vagyok rocker.


De szeretem a rockzenét. Azonban nem csak azt. Ami nálam számít, az az, hogy a zene élvezhető legyen, s lehetőleg jó szövege legyen, meg hangszerekkellegyen felvéve, s nem FastTracker 2-vel.


Meghallgatok tradicionális heavy metalt, classic rockot, de én ezeken kívül meghallgatom a Neotont, a Bad Boys Blue-t vagy éppen Szinter Dóra 13 évesen énekelt számait is!


De az a ganéj, ami ma megy a szórakozóhelyeken, az már elnézést, de a bizonyítéka annak, hogy a közönség igényei alulmúlhatatlanok, s talán van aki éppen azért öltözik máshogyan, mint a mainstream, hogy egyértelművé tegye, ő nem átlagos.

2012. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
sajnos tènyleg igy van igaza van az elõttem szòlònak, 100 bol 1 ember ha szereti a rockot, a többi meg zsinatot hallgat de ez van , nincs màr igèny a jò rock zenère , aki meg szegecses cuccba öltözködik az tènyleg azt fejezi ki hogy õ hàtat fordit ennek a ficsúros divatmajom fiatal tàrsadalomnak.
2012. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
68%

Ismerős probléma, de el kell, hogy keserítselek: nem a srácokkal van baj, hanem Veled. Azt hiszem, nálam már megoldódott ez a probléma. Leírom az én receptemet, hátha nálad is bejön. Aztán lehet, hogy csak öregszem. :)

Először is, ugye tudod, hogy a szépség belülről jön? Ha Te nem érzed magad annak, nem is vagy szép. Biztos, hogy a többiek néznek le, és nem Neked kevés az önbizalmad? Hidd el, egész más a tartásod, az arcod, ha önbizalomtól csillog a szemed.

Biztosan jó az, hogy rocker csaj vagy? Megpróbálsz rocker hölgy lenni? Feltételezem, érzed a kettő közti különbséget.

Mindig húzd ki magad, soha ne mászkálj görbe háttal, leszegett fejjel! Rögtön szebb lesz a dekoltázsod, jobban látszik az arcod, és persze a szép hosszú vörös hajad már nem arra szolgál, hogy eltakarja az arcod, hanem arra, hogy keretbe foglalja. Kezdetben fárasztó lesz mindig figyelni erre, de egy idő után automatikus lesz.

Mosolyogj! Mindig. Akkor is, ha nincs rá okod. Sokkal szebb lesz tőle az arcod, és jobban fogod magad érezni. Az elején nagyon röhejesen érzed majd magad, és nap végére elzsibbad az arcod, de egy idő után már "gyárilag" mosolyra fog állni a szád.

Hidd el magadról, hogy bombanő vagy. Így máris van okod mosolyogni.

Most jöhet az öltözködés. A bakancsot/ tornacipőt néha le kéne dobni, és lecserélni magassarkúra. Vagy épp balerinára. A magas sarkú cipőktől sokkal szebbnek hat a lábad. Nem kell, hogy túl magas legyen! Elég kezdetben 4-5 centi. Abból is lehet kapni pl. szegecseset. A balerina meg igen jó szolgálatot tesz, ha már fáj a lábad. ;)Persze, van, amikor bakancs dukál, ez nem vitás.

A farmert le lehetne cserélni cicanadrágra (nekem pl. van olyan, ami úgy néz ki, mintha farmer lenne, vagy van, ami úgy néz ki, mintha bőr lenne), esetleg bőrnadrágra. Vaaagy...szoknyára. Annyi féle hossz, fazon, szín és anyag van, hogy rengeteg lenne felsorolni. De én pl. imádom a bőr miniszoknyámat (a férjem meg megőrül, ha felveszem hozzá a fekete lakk tűsarkúmat), nagyon szeretem a hosszú fekete bársony szoknyámat is.

Felső: a "feszülős" felső jó megoldásnak tűnik, de érdemes blúzokkal is próbálkozni. És persze a fűző. Lehet kapni szép fűző utánzatokat, mídereket is. Ezek nem kényelmetlenek. És ebből is végtelen az anyag, szín és fazon kombináció. Csak merjél újat kipróbálni!

Illat: Nagyon fontos, válassz valami klassz illatot. Nem kell drága parfüm, de a kellemes illat vonzó. És sokat lendít az önbizalmadon. Amitől jó kedved lesz, mosolyogsz, szebb leszel tőle, bátrabban kísérletezel a ruhákkal, és a folyamat önmagát gerjeszti tovább.

És, ha már nők vagyunk, egy kis smink. Alapozó, leheletnyi púder, pirosító, szempillaspirál, szájfény. Kb. 5 perces művelet. A sminkelésről nem írtál semmit, így nem tudom, mennyire fested magad, de egy picit érdemes csalni. Ha gyakorlottabb vagy, kísérletezz színekkel is!

Ja, és a legfontosabb: tanulj, gyűjtsd a sikereket a suliban, olvass, légy naprakész az ország és a világ eseményeit illetően. A tudás szintén önbizalmat ad, ami erősíti a kisugárzásodat, és a folyamat tovább generálja önmagát.

Ha van lehetőséged, sportolj, vagy legyen valami hobbid, amiben jó vagy. Szintén jön tőle az önbizalom.

Van egy nagyon rossz hírem. Ez az egész átalakulás nem 2 napba telik. Hónapok kitartó, tudatos munkája lesz, mire eléred azt az állapotot, hogy úgy érzed, megbámulnak, mert szép vagy.

Remélem tudtam segíteni.

24/N

2013. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!