Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Srácok ti miért nem bírjátok...

Srácok ti miért nem bírjátok a rocker csajokat?

Figyelt kérdés

Rocker vagyok, de nem abból a nagyon kemény vonalas fajtából.Általában fekete ruhákban járok, de néha pár színeset is beújítok.Nem vetem meg a szűk enyhén kivágott felsőket, de nem vagyok ribancos . Hosszú vörös hajam van (festett,eredetileg szőke). Doc Martens-t szoktam hordani, melegebb időben néha tornacsukát szakadtas farmerokkal.Alacsony vagyok, vékonyka, nem vagyok egy szépség szerintem, de egy bányarém se. Ennek ellenére minden srác lenéz, megyek az utcán és csak azt veszem észre hogy bámulnak utánna meg röhögnek rajtam. Totál lenéznek csak mert más vagyok. Kicsit néha zavar, de nem mindig, csak érdekelne hogy miért van ez.Tényleg ennyire nem bírjátok a rockereket vagy csak féltek közelíteni?A külső alapján ítéltek és nem vagytok kíváncsiak az igazi emberre?


16/L



2012. aug. 28. 01:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

egy szóval nem mondtam hogy nem fogadom el azokat, akik rockosan öltöznek. ha valaki, hát én mindenkit elfogadok olyannak, amilyen.

(de azért a véleményemet már csak leírhatom, ha megengeded...)


és azt hiszem, én itt és most fejezem be, mert ilyenkor kezdődik, hogy kiforgatod a szavaimat, és olyan mondatokat adsz a számba, amik nem tőlem származnak.

2012. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Evilkiller ***** válasza:
43%
Te voltál az, aki minden hozzászólásomban félre értetted a mondandómat, (emellett deviánsoztál, meg le gyerekeseztél), de mindegy is, mert úgysem fogunk közös nevezőre jutni, szóval tényleg jobb, ha befejezzük!
2012. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nem azért öltözködöm úgy ahogy, mert ettől menőnek gondolom magamat, vagy éppen másokat akarok koppintani, egyszerűen csak ebben érzem jól magamat.Már nem tudom elképzelni hogy máshogy öltözködjek. Nem akartam általánosítani, csak éppen akiket én ismerek, nekik nem jönnek be az ilyen stíusú lányok.Pár rocker haveromnak is inkább plázacica barátnőjük van.

Egyszerűen csak jó lenne tudni hogy valakit az ilyen csajok is érdekelnek, akik nem 10 centis sarokban topognak hanem martensben.

2012. aug. 29. 00:20
 14/23 Evilkiller ***** válasza:
43%

Ennyiben segíthetek, mármint hogy tudd!

Mert nekem bejön! ^^

2012. aug. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
csìpen a rocker csajokat, èn hiàba vagyok metàl rajongò nemfogok szegecses nagràgba jàrni, de aki megteszi azt tisztelem mert õ felvàlalja hogy mi a nèzete ès nem szègyelli ugymond szembe megy az àrral ahogy te is , de pontosan ez tisztelendõ nem megy a birka tömeg utàn . 22f
2012. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Válaszom, hogy szerintem nem kéne szakadtan öltözve járkálnod.

Nem kell feltétlenül rádírva lennie, hogy rockzenét szeretsz.


Én is a rockot szeretem, s 16 évesen én is azt hittem, hogy ennek muszáj látszania is, pedig amit valójában meg akartam mutatni, az az volt, hogy a tucctucc divatot rohadtul utálom.

2012. nov. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
57%
jòl teszed kiscsaj ha igy öltözködsz,sokkal szexibb egy ilyen làny làtvànya, èn is televerettem szegeccsel az összes börkabàtomat, egyszerüen azèrt mert tetszik. 23f
2012. nov. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
ja mèg annyit hogy tudod kik rörögnek ki? a balf@sz vàrosi justin bieberek Hitlerjugend frizuràval, arra se mèltasd õket hogy ràjuk nèzel, ezerszer többet èrsz tõlük
2012. nov. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Evilkiller ***** válasza:

Annyira nem értem az embereket...

Sok válaszoló jön azzal, hogy "nem kell feltétlenül látszania rajtad, hogy rock zenét szeretsz"...

ki beszélt itt arról, hogy azért kell?

az meg sem fordult a fejetekben, hogy maga az öltözködési stílus tetszik neki, és azért öltözik úgy, nem azért, mert rock zenét hallgat, és annak ez a vonzata?

én pl. nem vagyok egy elvakult "csak a rock" típus, nagyon sok minden mást is meghallgatok, mégis feketében járok, lánccal, meg szegecsekkel, és hosszú fekete hajam van, szimplán azért, mert én így érzem jól magam...

ennek semmi köze a zenei stílusomhoz...

2012. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Vajh' mi lenne, ha nem offolnának itt a népek...?

A rocker lányokkal egy gond van, gyakran igénytelenek. Ne tessék nekem támadni, de jártam már pár rockkoncerten és egészen meglepő dolgokat lehet felfedezni a lányokon, láttam egy nőt, akinek még az orrnyergén is voltak szemöldökszálak. A kép beleégett a fejembe.

Igazából csak igényesség és önbizalom kérdése az egész, bár ha kisvárosban laksz, akkor problémásabb a dolog.

2012. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!