Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Srácok ti miért nem bírjátok...

Srácok ti miért nem bírjátok a rocker csajokat?

Figyelt kérdés

Rocker vagyok, de nem abból a nagyon kemény vonalas fajtából.Általában fekete ruhákban járok, de néha pár színeset is beújítok.Nem vetem meg a szűk enyhén kivágott felsőket, de nem vagyok ribancos . Hosszú vörös hajam van (festett,eredetileg szőke). Doc Martens-t szoktam hordani, melegebb időben néha tornacsukát szakadtas farmerokkal.Alacsony vagyok, vékonyka, nem vagyok egy szépség szerintem, de egy bányarém se. Ennek ellenére minden srác lenéz, megyek az utcán és csak azt veszem észre hogy bámulnak utánna meg röhögnek rajtam. Totál lenéznek csak mert más vagyok. Kicsit néha zavar, de nem mindig, csak érdekelne hogy miért van ez.Tényleg ennyire nem bírjátok a rockereket vagy csak féltek közelíteni?A külső alapján ítéltek és nem vagytok kíváncsiak az igazi emberre?


16/L



2012. aug. 28. 01:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%

Hát figyelj...


Attól hogy valaki szeret valamilyen zenei stílust miért kell úgy öltözködnie?


Legyen az ember egyedi ne pedig más stílusokat koppintson például az öltözködésével,a rockerek,rapperek stb mind egyformák


Egyébként én nem utálom egyiket sem

2012. aug. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%

ha deviánsan öltözködz, akkor ne csodálkozz a reakciókon.

ez ugyanolyan mint amikor egy lány k.rvának öltözik, aztán felháborodik a szexista beszólásokon.


én is rocker vagyok, de teljesen átlagosan öltözködöm, mert nem a ruhám tesz azzá, ami vagyok.

nem kell feltétlenül kimutatni/magunkon hordani a személyiségünket. végülis kinek kellenek a külső alapján felállított ítéletek, és ki akar nyitott könyv lenni a külvilág számára?

majd ha esetleg rocksztár leszek, akkor annak is öltözöm, de addig teljesen felesleges, hiszen csak egy átlag ember vagyok, aki véletlenül épp a rockot szereti és pont.

akik másképp öltözködnek, mint az átlah, azok épp saját magukat rekesztik ki a társadalomból. sz.r ügy, de egy ilyen világot élünk.

még pár év, és te is másképp fogod látni a dolgokat. :)

2012. aug. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Én bírom az ilyen csajokat :) 16/F
2012. aug. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

te csaj, miért általánosítasz? a rocker csávók nyilván bírják a rocker csajokat, meg mások is.

ha meg annyira nem tudod elviselni hogy valakinek nem tetszik a stílusod, öltözz szolidan.

emellett, ne törődj velük.

gondolom aki nem fogad el téged, azzal felesleges is számolni. semmi közük hozzá. akkor lazán mondva "ennyit érnek, sz@rok rá"

ja és nyilván, van akinek tényleg nem tetszik a stílusod, a világnézeted, amit a kinézetes sugall.. nyilván nem véletlenül hordod a cuccokat, így ne várd, hogy közömbösen kezeljenek. nekik is van véleményük.

2012. aug. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Evilkiller ***** válasza:
68%

Ennyi baromságot összehordani egy kérdés válaszaiban!


1.: Kedves első: Nem mondta, hogy azért öltözik így, mert úgy gondolja, egy rockernek így kell öltöznie! Valószínűleg így akar öltözködni!

Ezen kívül az sem igaz, hogy a rockerek mind egyformák! Nagyon sokféleképpen tudnak kinézni!


2.: Kedves második: Egy rocker igazán lehetne toleránsabb, és még csak nem is mondott nagyon vad dolgokat! Szerintem egyáltalán nem deviáns! Szégyellem, hogy rockernek hívod magad!


3.: Hülyeség az is, hogy ha zavar, hogy lenéznek, öltözködj szolidabban! Soha ne változz meg mások miatt, legyél önmagad! Ha te így tetszel magadnak, akkor legyél ilyen, akik meg lenéznek, azoknak dobj egy széles mosolyt, jelezve, hogy r...ul nem érdekel téged a véleményük, te jól érzed magad ahogy vagy, és nincs szükséged az elismerésükre!


4.: Ha nagyon sokan néznek le, valószínűleg elég rossz környéken lakhatsz! A legtöbb helyen nem diszkriminálnak ilyesmi miatt!

2012. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

5-ös! te nagyon fiatal lehetsz még. :)

nyugi, majd elmúlik a lázadós időszakod, és rájössz hogy nem kell feltétlenül a egész személyiségedet aköré építeni, hogy milyen zenét szeretsz.


nem az öltözködésétől lesz valaki rocker, ez sokkal többről szól, mint a külsőségek.

lehet hogy te sajnálod hogy rockernek mondom magam, de tudod mit? én büszke vagyok rá. mégha nem is kiabálom égbe-világba, mint a magadfajták.

nem baj, majd kinövöd te is ezt a gyerekes gondolkodásmódot, addig meg kitartás :)

2012. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Evilkiller ***** válasza:
53%

Na ácsi!


1.: Én nem azt mondtam, hogy mutassa ki a zenei ízlését, hanem azt, hogy ha ő így akar öltözni, ne hallgasson azokra, akik meg akarják változtatni! Én sem azért öltözök úgy, ahogy, mert rock zenét hallgatok, és úgy érzem, hogy ezt ki kell mutatni, egyszerűen így tetszem magamnak! Ennek semmi köze a zenéhez!


2.: A hozzászólásodban sem az nem tetszett, hogy te nem mutatod ki, mit hallgatsz, hanem az, hogy le deviánsoztad azért, mert ő így öltözik!


3.: A gyerekes gondolkodásmód az, hogy ha lenéznek a kinézeted miatt, változtatsz rajta! Én nem lázadok, egyszerűen így érzem jól magam, és nem fogok azért megváltozni, mert nem tetszem az embereknek! Ha valaki lenéz, nem szólok be, egyszerűen csak nem érdekel a véleménye! Nem tudok az lenni, aki nem vagyok!

2012. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Evilkiller ***** válasza:
Egyébként 23 vagyok, ha érdekel!
2012. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de a gondolkodásmódod miatt nem tűnsz többnek 14-15-nél.


és tetszik vagy sem, a társadalom deviánsnak tartja a rockereket. ezt nem én mondom, hanem általában az emberek. én csak elfogadtam, hiszen már rég túl vagyok a lázadós korszakomon.

a rockhoz bizony hozzá tartoznak a tetoválások, ami már önmagában egy deviáns dolognak számít még ma is. nekem is van több, nem mutogatom őket, de nem is rejtegetem.

és a zenéink sem a nagyközönségnek szólnak, a rock bizony rétegzene.

a rockerek mindig deviánsnak fognak számítani a társadalom szemében, mégha ezt nem is tudod elfogadni.

2012. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Evilkiller ***** válasza:
29%

Kik képzik az úgynevezett "társadalmat"?

Csak azok, akik mindig az éppen aktuális "divatot" követik?

Mert szerintem nem!

A társadalomnak bizony részei a rockerek is!


Rockernek lenni, vagy rockosan kinézni, egyáltalán nem deviáns dolog! És én most megint csak nem akarlak meggyőzni, hogy mutasd ki a rockerséged! Egyszerűen fogadd el azokat, akik így öltöznek, mert így érzik jól maguk!


Általános tévhit, hogy amit több ember hisz igaznak, az az igazság! Régen mindenki úgy gondolta, hogy a föld lapos, és mégsem az!

Fikázhatja akárhány ember a kirívóan öltözködőket, attól még semmivel nem lesznek kevesebbek a többieknél!

Az a szánalmas, aki külső alapján elítéli a másikat!


És szerintem a rock, nem rétegzene! A rock egy elég nagy gyűjtőfogalom, rengeteg alfaja van, nem tudok egyetlen embert sem, aki ne hallott volna már 1-1 soft rock számot, és mondta volna, hogy szar!

2012. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!