Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cigányok/romák (bocs ha a...

Cigányok/romák (bocs ha a kifejezés sértő) nektek mi a véleményetek a magyarokról?

Figyelt kérdés

A magyar véleményeket a cigányokról már tudom és vannak, akiknek személyes tapasztalataik vannak, de sokan vannak az előítéletűek.Na mindegy.Most ennek a fordítottjára lennék kíváncsi, hogy nektek mi a véleményetek rólunk?

(utólag is bocs ha a cigány kifejezés sértő)



2012. aug. 24. 23:42
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
25%

Próbáltál már úgy tanulni, hogy kopog a szemed az éhségtől? Akkor iskola vagy elmész dolgozni? Kényszerhelyzet. Aki nem végzi el a 8 általánost, az tisztában van a védekezési módszerekkel? A segély miatt szüli a gyereket, tudod te mennyi is az pontosan, és azt, hogy mennyibe kerül a pelenka, tápszer, gyógyszer, ruha, cipő, stb... ?


Készült arról felmérés, hogy kik vannak a börtönben? És arról, hogy milyen vétségekért? Miért nincsenek börtönben a fehérgalléros bűnözők, akik elég nagy tételben csinálják,amit csinálnak? Talán nekik van pénzük ügyvédre, kenőpénzre,vagy nem?


Szerintem nézzük már ki szedi le a szabolcsi almát a sió gyümölcslevünkbe... meg a dinnyét békésben... eléggé meglepődnénk mennyire nem szeret dolgozni a sok cigány ember, aki pár ezer ft-ot keres a 40 fokban...

2012. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
70%
Kedves utolsó, hogyha a maradék 80%-a is úgy dolgozna, nem szólnék semmit.
2012. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
79%

#18


Igen befogadó az ország és türelmes is.Nézd meg mi történt Franciaországban,ott nem sokáig bírták,el is lettek onnan zavarva de itt mi a helyzet?Tűrünk hogy folyamatosan lopnak,gyilkolnak és úgy tesz a kormány mintha ez egyáltalán nem lenne probléma.Tudom van magyar bűnözés is de ezt be kell ismerni hogy több a cigánybűnözés még ahhoz képest is hogy kevesebben vannak.Csak ugye ezeket a bűnözéseket nem adják le az RTL híradójában de nap mint nap rengeteget bűnöznek a cigányok amikről nem sok helyen lehet hallani/olvasni


Ne jöjjünk itt a politikusokkal az más téma,természetesen ők is rablóbandák csak ők nem fizikai erővel veszik el a magyarok vagyonát


"kiket küldtek el először a rendszerváltás után? Kik azok, akik mindig az alja munkát végezték el? Kik azok akiket szegregált iskolában "tanítanak"? "


Már nem azért de a cigányok nem arról híresek hogy szeretnek iskolába járni.Namármost ha nem járnak iskolába akkor ugye nem is kapnak semmilyen szakmát.Így még jóhogy rájuk bízzák a legaljább munkát.De már megint a múltban kapirgálsz.Most MINDEN lehetőségük megvan arra hogy diplomát szerezzenek.Akármennyire is hihetetlenül hangzik SOKKAL több esélyük van egyetemre kerülni mint a magyaroknak,de ez mégsincs így,na vajon miért?Mert a tanulás nem jön be nekik,inkább lopnak,bűnöznek,gyilkolnak.


"És ezek a százalékok meg, volt valaki, akik végigment minden cigánytelepen és megszámolta, hogy ki rendes ember ki meg bűnöző? Persze nekem senki nem fog hinni, ha azt mondom, hogy ezek az arányok valótlanok."


Debrecen az egyik leglakottabb terület a cigányok által,hidd el nem az ujjamból szopom ki ezeket,vannak személyes tapasztalataim a "kultúrájukról" plusz ugye a többi hírek amiket olvasunk/hallunk.Nem véletlenül sokaknak ez a véleménye,nem véletlenül üldözik el őket mindenhonnan kivéve ezt az országot.Érdekes mindenki be tud ide illeszkedni csak a cigány nem.Vajon miért jöttek el a szülőhazájukból?Gondolom bíztak benne hogy majd lesz egy birka nép aki eltartsa őket és tessék összejött nekik!


Mégegyszer kérdezem,miért vagy felháborodva ezen ha ez nem rád tartozik?Nem rendes cigányokról van szó hanem cigány bűnözőkről.Ne haragudj de nekünk ez zokon esik hogy mi tartjuk el őket és hálából elvágják a torkunkat

2012. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
54%
Na ide se írok többet úgyis tőrlik a válaszaimat...
2012. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
72%

22.25

Igazad van.

2012. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Waff ***** válasza:
7%
Hát nemtudom....én még magyart nem láttam dolgozni csak cigányt.A z iskolákba,egyetemeken is rengeteg cigány van,valójában ők adják az egész gerincét.És értelmiségiek közt is nagyon nagyon ritkán látni embert,legyen az magyar vagy más,mert csak cigányok vannak köztük is.Én személy szerint azt mondom h ők európa eltartói és előre vivői,az emberiség nemessége,ők a jövő.Ők épitik a mi jövőnket és felkarolják az emberiséget,nem csak a magyarokat hanem az összes embert.Épitsünk hát templomokat nekik és imádjuk őket.CIGÁNYOK!!! ÉN IGY SZERETLEK BENNETEKET! :)
2012. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Faeper válasza:
18%

Hol is kezdjem....a magyarok mindent sajnálnak mástól.Saját gyerekeiknek nem vesznek meg egy 60ft-os cukrot. több hétig hordanak egy ruhát. Túlzásba esnek a spórolással.

És ilyenkor is a cigányokat nézik le..pedig akár hiszik akár nem , ha egy(rendes) cigánynak a gyereke akar valamit igen is megveszi még akkor ha az az utolsóból van.

És egy rendes cigány a családit a családra költi. Nem plasztikára és festékre és ruhákra magának mint pl.:a magyarok!

2012. szept. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Rudolf Hess. válasza:
100%

Cigányok... "Kutyából nem lesz szalonna".

Nincs olyan, hogy "normális" cigány.

Szerintem az olyan Magyar is gusztustalan,aki cigánnyal baszik vagy házasodik. Miért? MIÉRT kell szennyezni a vérunk tisztaságát? Az osszes cigányt vissza kéne deportálni indiába. Tonkre basszák Magyarországot amiért oseink véruket adták! Lassan a Magyar nép elnyomásban fog élni. A kúltúrszennyezo cigány nép fog uralomra torni! Honfitársak! Fogjunk ossze inkább, és tegyuk meg az elso lépéseket a jobb Magyarországért!! Háromféle faj létezik a Foldon: kultúrateremtő, kultúrahordozó és kultúraromboló. Kúltúrateremtésre csak az árja képes.

2013. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!