Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook. Szereted, használod?

Facebook. Szereted, használod?

Figyelt kérdés

Volt már hogy törölted a profilod?

Vagy hogy lecsökkentetted az ismerőseid számát, mert rájöttél mi a fenének 150 db, ha nem is beszél veled? Mennyire teszel ki személyes képet, mondanivalót stb. ?


2012. aug. 9. 00:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

7-es. Nem. Magyarország, Veszprém megye.

Amúgy igen, arra jó mint mondtam hogy fontos dolgokat ingyen meg tudsz beszélni másokkal, de tényleg, ez az utcán nem köszönő ember, minek lájkolgat meg ilyesmi?

Szóval... ha bejelölt anno, akkor ismer, hiszen munkatársam volt vagy jelenleg, de ha ismerős, akkor az életben miért nem köszön? Na ezért írtam hogy nincs szükségem ismerősökre. Jó persze, ismerem őket, de minek gyűjtsem ha nem vagyok rájuk kiváncsi? És ők sem rám.

2012. aug. 9. 09:37
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, de használom.

Amúgy nem igazán a személyes dolgokról 'szól' az én adatlapom. Túlnyomó többségben csak a hülyeség kerül ki oda. Poénok, cikis helyzetek, amin hetekig tudunk röhögni a barátaimmal.

2012. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretem és nem is használom. Néha fel szoktam menni hogy beszéljek 1-2 ismerőssel, de hogy őszinte legyek rám se bagóznak. Mikor felmegyek csak bámulom a hülyeséget és nem csinálok rajta semmit. Köszönöm de ehhez semmi kedvem. Unalmas egy oldal és totális időpocsékolás, még egy számítógépes játéknak is több értelme van, mint annak a marhaságnak.


Ha beszélni akarnék valakivel akkor felveném msnre, vagy skypera, de mivel alig van olyan akinek lenne bármelyik is és használná...így csak ez a kéklagúna fabatka marad.

De tényleg, nem használom, inkább sportolok, barátaim nincsenek, ilyen oldalakon meg nehéz találni bárkit is akivel el lehetne értelmesen beszélgetni.


Egyébként már most érezni hgoy hanyatlóban van az oldal, az úgynevezett "ismerőseim" egyre kevesebbet vannak fent, és én is. Legalábbis ahogy észrevettem. Én legalábbis próbálok nem belépni.


20/F

2012. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, de használom..az egyetem miatt. Szinte mindenki fent van, viszont a telefonszámuk sokaknak nincs meg. Így egyszerűbb és ingyenes. Skype-om van, de sosem lépek fel, az msn-emet töröltem kb 5 éve...
2012. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én már 2 profilomat is töröltem. És SOKKAL jobb az életem a Facebook nélkül. Néhányan szóltak, hogy miért töröltem magam, meg regisztráljak újra, mert milyen jó meg stb...de valahogy nincs kedvem fent lenni. :S Hülyeségnek tartom.
2012. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!