Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook. Szereted, használod?

Facebook. Szereted, használod?

Figyelt kérdés

Volt már hogy törölted a profilod?

Vagy hogy lecsökkentetted az ismerőseid számát, mert rájöttél mi a fenének 150 db, ha nem is beszél veled? Mennyire teszel ki személyes képet, mondanivalót stb. ?


2012. aug. 9. 00:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Spybook. No thanks.
2012. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én utálom a facebookot!!!Ezért nem is vagyok regisztrálva.Semmi jó nincs benne szerintem.Na meg nincs is kedvem a béna osztály társaimat látni képeken, meg hogy éppen mit csináltak ez elmúlt percekben...Annyival több jó dolog van még ahelyett, hogy egész nap ott ülnék a gépem előtt és bámulnám, hogy mi történik úgy mint a korombeliek.Ez nevetséges.Akkor már inkább a skype.Biztonságosabb is...:)


16/L

2012. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért várnék pár idősebbtől is választ. Én 38 éves nő vagyok, jópofának tartom hogy messze élő ismerősökkel, barátokkal, rokonokkal képeket, üzeneteket cserélhetünk. De mikor minden jelenlegi és régi munkatárs, volt osztálytárs bejelöl és nem is beszél velem sosem, vagy még az utcán se köszön, most értem el odáig nem látom értelmét. Bunkó vagyok vagy sem, eluntam és aki sose beszél velem, vagy már jó ideje nem, nem érdekli az életem, s engem sem az övé, azokat töröltem. Harmadára. 170-ből 45 ismerős marad. Éppen elég.
2012. aug. 9. 00:26
 4/15 anonim ***** válasza:

Én az első vagyok megint. A második apja lehetnék, ami a kort illeti. Szóval van itt többféle korosztály is.

De örülök, hogy te a jót látod az egészben. Sőt, irigyellek.

2012. aug. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Csak a kommunikáció miatt vagyok fent, a telefonomat nem töltöm fel, csak évente 1x. Csak ismerősök vannak bejelölve, akiket személyesen ismerek, és így bármit le tudok velük dumálni, időpontokat meg ilyeneket. Régen telós f*szbúkon írtam osztálynak, ha valami miatt késtem suliból. :D Meg volt osztálycsoport, ott a doga/vizsga kérdésekben segítettünk egymásnak. Ha valami szükséges, kiposztolom. Profilképem sincs nagyon, a mappáimat letiltottam és csak én láthatom(tárhelynek használom :D :D) kb. ennyi. :D

18L

2012. aug. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4-es!

Sajnos nem csak a jót látom benne. Egyre többen kötnek belém, olyan dolgokat "osztok meg" amiket én nem is osztottam meg, mert vmi hiba miatt megteszi a fb.

Sok bántás ért, kötözködés néhány képem, megosztásom vagy hozzászólásom miatt, csak mert valakinek nem tetszett.

Én is azon agyalok letörlöm a búsba, de van olyan ismerősöm, akivel szeretek beszélni, de nincs sem msn-je, nekem nincs skype-om, így marad ez.

Inkább nem szabadna személyes dolgokat feltenni és akkor nincs baj.

2012. aug. 9. 00:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Ausztriában élsz?
2012. aug. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha törölném azokat az embereket akik csak úgy vannak ismerősnek a 211ből maradna max 10 :D
2012. aug. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Néha hasznos. Pl. az egyetemi évfolyam csoportban tudunk egymástól kérdezni, anyagot kérni stb.

A gimis barátaimmal is könnyebb facebookon megszervezni a dolgokat, mert nem kell 6 emberrel telefonálgatni.


De az idegesít, hogy az emberek nagy része még azt is kiírja a face-re, ha elmegy szarni. Meg mikor olyan emberek irkálnak a szülinapomkor, akik élőben még csak nem is köszönnek.

2012. aug. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én többnyire csak játszok rajta, illetve focimeccsek szervezésére használom, úgy sokkal könnyebb. Itt legalább nem kell fizetni a beszélgetésért.
2012. aug. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!