Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék rendelni egy amerika...

Szeretnék rendelni egy amerikai oldalról nem tudom megbízható-e?! Www. Retrojordanscheap. Net

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:

En nem rendelnek toluk!!!


Tobb okbol is: nagyon utalom, amikor a 'contact us' alatt nincs se email, se cim, se telefon, csak egy online nyomtatvany, amivel emailt tudsz nekik kuldeni. Minek titkolozik? Miert nem lehet odairni, hogy hol vannak? Ezek alapjan Kinaban, de akar Papszigeten is lehet a weboldal tulajdonosa, soha nem fogod kideriteni, csak ha mar megadtad a bankszamla szamot es levontak a penzt (a bank megmondja, melyik orszagba vandorolt a loved) vagy ha tenyleg valos az oldal es tenyleg kuldenek cipot, akkor a postai belyegzo fogja elarulni, hogy honnan jott a cucc... ha jott.


A masik pedig (es ez Amerikaban fontos) az a conditions of use, privacy notice es a tobbiek. Ezek az oldalak mind uresen vannak hagyva! Nagyon nagyon gyanus ez nekem! (mondom ezt ugy, hogy en itt elek es par amcsi weboldalon megfordultam.)


Amugy a bal lent sarokban vagy egy pici link, ha rakattintasz kinai oldal nyilik meg :(


En a helyedben MESSZE elkerulnem ezt az oldalt!

2012. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!