Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az élet tényleg ilyen magányos...

Yneh kérdése:

Az élet tényleg ilyen magányos és szorongásokkal teli, hogyan tudnák megszabadulni a gátlásoktól, ha mindig falakba ütközöm az anyagi helyzet miatt?

Figyelt kérdés
3 éve anyámmal lakást vettünk hitelre, igy hozták a körülmények,ami mostanra eléggé nyomasztó lett. A barátnőimmel a kapcsolat elég felszínes, már mindegyiknek családja van, így nem igen tudok már velük eljárni.A szorongások miatt nem tudok kapcsolatokat sem kialakítani, mert nem akarom senki nyakába varrni magam a hitellel, meg nem is lenne olyan bolond senki, hogy igy elkötelezze magát mellettem, szóval elég kilátástalan az egész életem.
2012. jún. 17. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
próbálj barátkozni meleg fiúkkal, azok valószínűleg nem akarnak tőled semmilyen szexuális kapcsolatot, így legalább lesz egy igaz barátod, majd kilábalsz ebből a nincstelenségből :)
2012. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi,

csak az a helyzet, hogy nem ismerek egy meleg fiút se, és nem is tudom hol lehetne mivel nem nagyon van lehetőségem eljárni .

2012. jún. 18. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:
mindenképp csak élőben szeretnél, neten nem jó? majd egyszer találkoztok :)
2012. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!