Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok! Segítene...

Tanácstalan vagyok! Segítene valaki? Lányok, ti már voltatok ilyen helyzetben? Mit tettetek? [bővebben lent]

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác. Én nem hiszem, hogy tetszem neki, attól függetlenül szeretek vele beszélgetni, még ha nem is személyesen, akkor interneten keresztül. A legjobb barátnőm azt mondta, hogy a srác neki egyáltalán nem szimpatikus (szépen szólva), és nem szeretné, hogy csalódjak, ezért felejtsem el, és hagyjam. Viszont nekem akkor is tetszik. Mit csináljak? Valamilyen szinten érzem, hogy a barátnőmnek igaza van, de nem akarom a srácot elfelejteni!


Értelmetlen válaszokat, cikizéseket, oltogatásokat, és különféle baromságokat nem veszek igénybe! Csak értelmes válaszokat kérek!


2012. jún. 3. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a baja a barátnődnek a sráccal? A srác ilyen rosszfiús típus? Azért félt tőle?
2012. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű eset. Kiszámíthatatlan, és sosem tudhatja senki biztosan, mi jár a fejében. Én pont ezt szeretem benne a legjobban.
2012. jún. 3. 16:33
 3/4 anonim válasza:
Nekem is volt egy ilyen, évekig lestem minden lépését, teljesen bele voltam habarodva, pont olyan volt mint akit leírtál, és természetesen engem is próbáltak róla lebeszélni :D Néha még el is csavargatta a fejem, volt hogy verekedtünk, vagy tök spontán megcsókolt, de soha nem tudtam mi az istent akar igazából tőlem, és azt sem tudtam, én mit akarok... Aztán hála istennek jött a párom és kihúzott ebből a helyzetből, örökre elfelejtettem azt a fiút, és nagyon hálás vagyok ezért a páromnak. Ha továbbra is azzal a fazonnal emésztettem volna magam, teljesen belebetegszem, holott én is tudtam belül, hogy nem illünk össze, és amikor belegondoltam milyen lenne vele kapcsolatban lenni, akkor is nagy sötét folt, mert egyszerűen nem működött volna, még csak megpróbálni sem lett volna érdemes. Ja, az meg a másik, hogy amikor megismertem is egy csókkal köszönt el tőlem, aztán kiderült hogy van barátnője. Tényleg nagyon vonzóak ezek a titokzatos fiúk akikről soha nem tudni mit lépnek, de inkább csak barátnak. Lehetsz a barátja és ha tényleg csak az maradsz, nem lehet baj, de ha közben szereted és hagyod hogy játsszon veled, bele fogsz betegedni és nem tudsz majd kilábalni belőle. Én az emlékeimből leszűrve azt mondom felejtsd el, de persze ez a saját döntésed, ha úgy döntesz mint én akkor készülj fel rá hogy évekig a betege és rabja leszel a semmiért, csak fájdalmat és megaláztatást kapsz, ha meg lesz közben 1-2 kapcsolatod esetleg, ez a fiú mindig be fogja őket árnyékolni, amíg nem jön el az igazi.
2012. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, és sajnálom, hogy veled ilyen történt. Most még szerencsém is van, és könnyű lesz a dolgom, mert a srác az elmúlt 1 hétben feltűnően kerül. Ha pedig azt hiszi, hogy futok utánna, akkor nagyot téved. Szeretem, de megalázkodni nem fogok érte. :D És tényleg köszönöm a hasznos tanácsot. :D
2012. jún. 5. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!