Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Ciki, ha szerelmes vagyok...

Az Ciki, ha szerelmes vagyok egy animeszereplőbe? Vagy legalábbis 100%-100%-nyira kedvelem? Vagyis nagyon.

Figyelt kérdés
amugy ha érdekel hogy ki az akit "nagyon kedvelek" akkor találjátok ki :).. vagyis tippeljetek és ha jót tippeltek akkor szólok XD

#baba #anime #szerelem Son goku
2012. jún. 1. 18:02
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:

nem ciki én is nagyon bírok egy karaktert szinte belezúgtam (xD) egyébként Kanda az a d gray man-ből 

ááá de hogy mennyi volt már volt a dgm-ből még Allen meg Lavi is, a narutóból Deidara és Itachi, a soul eaterből Soul és Kid death noteból L na van egy pár mi? :DD de most Kanda az ász .

2012. jún. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 TheDarkGirl válasza:
Nemgáz :) én a naruto-ból gaara-ba és deidarába és sasoriba, a soul eater-ből kid-be! Ők voltak eddig :) most mondjuk éppen sasoriba vagyok szerelmes <3
2012. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
nekem is rohatt sok van de ezek nekem is... a dgm -böl van : lavi,allan,kanda. a db (dragon ball) bol is van szinte az összes pasi szereplő...a "son" család ( songoku,sonmgotern...) szóüval az öszes általam ismert animéböl van vagy 50 :D de sasori az tényleg cukii
2012. jún. 24. 14:48
 24/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Én Natsu-ba vagyok belezúgva a Fairy Tail-ből, meg Black Star-ba a Soul Eater-ből :DDDD
2012. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Usuiba pl. ki nem lenne szerelmes? :D

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Belehalok...

Amúgy ajánlanék egy topicot:

[link]

Csókjáték! Raknak ki képet, azt aki ott jár, eldönti, hogy meg-e csókolná az adott személyt. Aki válaszolt az rak ki új képeket.

Szerintem tök jó játék. :)

2012. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 zsennya válasza:
sztem se gáz... minden alkalommal miután végig néztem egy rom. animét oda meg vissza vagyok a szereplőktől xD
2012. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 zsennya válasza:
am nálam Usui (kaichou wa maid-sama) meg Ren (Karin) a nyerőek xD
2012. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
nem ciki. :) én pl. Sasukéért vagyok oda a Naruto-ból a kezdetektől fogva, olyan kis cukii..^^ meg egy szaddista, de tök mindegy..xdd am lehet, h olyannak gáz, aki nem szereti az animéket, szóval olyanoknak inkább ne mondd el szerintem..:DD de am tényleg nem ciki. és amúgy azt nem tudja valaki, h hol tudom olvasni a naruto mangát?? beértem a shippudent, és tök rossz.. :SS előre is köszii:)
2012. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Szerintem se gáz. És akkor mivan ha valakinek tetszik egy anime szereplő. Nekem a Vampire Knight-ból tetszett Zero és Aido. Ha megszólnak sz@rd le őket. Ennyi! :P
2012. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:

ahogy más is írta előttem, szerintem sem az, de szerintem ez nem szerelem. ez a "szerelem" úgy jöhetett létre, hogy az a bizonyos szereplő olyan szituációba keveredett ami neked tetszett, vagy már maga a szinkronhang ami megfogott benne.:)

nekem például a kedvencem Son Goku. nekem nem is az tetszik annyira ahogy megvan rajzolva, hanem az a bizonyos szinkronhang.. ohh.*-*

na én csak ennyit szerettem volna.:)

2012. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!