Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Ciki, ha szerelmes vagyok...

Az Ciki, ha szerelmes vagyok egy animeszereplőbe? Vagy legalábbis 100%-100%-nyira kedvelem? Vagyis nagyon.

Figyelt kérdés
amugy ha érdekel hogy ki az akit "nagyon kedvelek" akkor találjátok ki :).. vagyis tippeljetek és ha jót tippeltek akkor szólok XD

#baba #anime #szerelem Son goku
2012. jún. 1. 18:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem ciki! majd kinősz belőle :D

nekem régen Seno Natsuru és Kiryuu Zero tetszett xD

2012. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Nem ciki, én majdhogynem odavagyok a legtöbb bishounenért, de van olyan akit tényleg szeretek, de sajna nem valóság :( :)

Nura Rikuo éjszakai alakja, (de a nappali alakja se olyan rossz :3)

De Nura Rihan és Nurarihyon (fiatal korában) őket is nagyon szeretem, olyan jól néznek ki :D

2012. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én Leahba voltam szerelmes amíg meg nem tudtam, hogy ő lesz Diablo. 17F
2012. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 k.lau13 ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki :) Mi egyik barátnőmmel imádjuk a Shugo Chara-ból Ikuto-t <33


Nem tudjuk miért, meg nem "vagyunk szerelmesek", csak olyan aranyos :))


Az egyik főszereplő szerelmes Ikuto-ba. De neeem. mindkettőnknek van amúgy IGAZI szerelme, sz'al... nah XD Csak azt akartam ezzel, hogy nem vagyunk teljesen idióták!! :D

2012. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
39%
Úgy 10-12 éves korig nem ciki egy rajzba szerelmes lenni. Afölött már kicsit durva...
2012. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
okkéééé én 14 vagyok :B nembaj izlések és pofonok , songoku ha létezne akkor tuti én is orrvérzést kapnék (gyerekként menátnám me azért mnert annyira cuci)
2012. jún. 5. 19:10
 17/36 A kérdező kommentje:
jótipp , mekkora lenne gotenks megjelenne (mint élő ember) az utszán vagy a suliban..... sztem az 1. reagció:-dekirály a sárója annak a srácnak. sztem a lányok megcsodálnák a testét ^.^
2012. jún. 6. 17:27
 18/36 KoNaN válasza:

Ez kb olyan dolog ami mindenki csinál/csinált de nem nagyon beszélünk róla :D mint pl: a fegyverimádó csajok és a srácok akik szeretnek sütni

Cavallone Dino (Haneuma) + Heiwajima Shizuo + Hijikata Toshizo

2012. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Nem gáz. ;)

De ki az a srác? :D Tudni akarom!


Amúgy nekem is bejönnek bőven...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Rengeteg anime szerető túl esett már rajta és még egyik se halt bele.:) Az a lényeg ,hogy ne hangoztasd, mert amit te okénak tartasz azt más ellened fordíthatja, és csúnya pletykák lehetnek belőle...:S
2012. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!