Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek havi 3000 ft...

Szerintetek havi 3000 ft cigire sok? Nálatok mennyi a havi cigiköltéség?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 10:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Ééééljen,van itt egy dohányzó ember:)Már kezdtem egyedül érezni magam.Amúgy bárcsak 3 ezer lenne a cigi költség.Van,ahol a 100-at is eléri havonta.
2012. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 0 a havi cigiköltség. Amíg dohányoztam, napi 1 doboz volt az adag.
2012. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

nekem sok,mert nem cigizek.


Anyáméknál fejenként napi 2 doboz,ami 700Ft-os cigiárnál 84ezer forint havonta.

(és csodálkoznak hogy elküldöm őket amikor jönnek kajára pénzt kérni hó végén,cigit kartonnal veszik meg jóelőre)

2012. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

mivel nem cigizünk így nekünk semmi, de anyumnak kb. 3 naponta vesz egy dobozzal

sógornőm pedig napi másféllel szív el


Szerintem te nem költesz rá sokat, mi a cigi helyett csokira és energia italra költünk ennyit, próbáljuk csökkenteni de nem olyan egyszerű

2012. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nálunk is 0 forint a cigi költség.

Régebben dohányoztam,már akkor több pénz ment el cigire mint 3000 forint.Fogalmam sincs mennyi most a cigi ára,de nekem annak idején 1-2 dobozzal elment 1 nap alatt..

2012. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben napi egy dobozzal szívtam. Viszont mivel 10 ezernél többet nem tudok, illetve nem vagyok hajlandó kiadni rá, jelenleg kétnaponta veszek egy dobozt, így 10 ezer körül van.

Ha csak havi 3-4 dobozt vennék, akkor viszont a helyedben inkább leszoknék, ez nem olyan nagy mennyiség, hogy ne lehessen elhagyni. Nem az anyagiak miatt, 3 ezer ft nem tragikus, hanem az egészség miatt.

Egyébként azt tervezem, hogy ha ezer ft fölé megy egy doboz cigi, akkor leteszem, annyit már tuti nem adok ki érte.

2012. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Mi ketten dohányzunk, kb. 1,5 doboz/nap az átlag. 670 Ft/ doboz. 30ezer Ft.
2012. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

A sok attól függ, mennyi a bevételetek, belefér-e. Tehát ha minimálbéren éltek, és panaszkodtok hogy nincs pénz erre meg arra, akkor sok a 3000. De ha jól kerestek, nincs anyagi gondotok, akkor még a háromszorosa is beleférne.

Tehát ez egy értelmetlen kérdés, mert mindenkinek más a pénztárcája.


Én amikor még dohányoztam, heti 4 dobozzal vettem, ami 4-szer 600 forint, tehát havi szinten én elköltöttem cigire majdnem egy tízest...akkor simán belefért, otthon laktam és már dolgoztam, jól kerestem, nem számoltam mire mennyit költök.

Most viszont már nem dohányzom, nem is tehetném meg, már van lakáshitelem, havi fix kiadások, gyerekem, tehát a cigire elköltött egyetlen darab ezres is soknak számítana.

2012. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem 2 forint is sok a cigire. A cigi csak egy felesleges dolog. Tudod mennyi minden mást megvehetnél abból az x ezer forintból? :) Ruhák, cipők, parfüm. Tudod ezzel sokkal kívánatosabb leszel a másik nem számára, mint azzal, hogy bűzlesz és füstölögsz, sárgák a fogaid, köhögsz, majd 40 évesen elhalálozol tüdőrákban.
2012. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
9 Nem ez volt a kérdés.Tudod,hány értelmes,nem diszkrimináló választ írhatnál más kérdésekre?Dohányozzon,aki akar.És akinek telik.
2012. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!