Ez az én hibám?

Figyelt kérdés
Ez egyik ismerősöm barátja folyton bepróbálkozik nálam már nyáron is bepróbálkozott a barátnője ezt meg tudta és persze ideges lett próbáltam elmagyarázni, hogy ez nem így történt de ő azt mondogatta, hogy hallotta hogy én voltam aki rámászott. Aztán végül is valahogy kimagyaráztam és leakadt a témáról.. De aztán nyár vége felé egy házibuliban voltunk ahol a lány nem volt ott. A srác először oda jött köszönni köszöntem neki én is. aztán a barátnőimmel táncoltunk mikor mögém jött és elkezdett nekem táncolni arrébb álltam de megint oda jött hozzám táncolni nem tudtam ezt mire vélni és mondtam neki hogy szálljon le rólam mert nem akarok a bnőjével ezen vitatkozni megint. De aztán másnap már jött is oda hozzám a csajszi hogy mi az hogy megint én oda megyek hozzá és rázom neki a p****m. Már nagyon elegem volt ebből hogy folyton én vagyok meggyanúsítva ezért megmondtam neki hogy ő jött oda hozzám és engem már nem érdekelnek oldják meg egymás közt. A lány találkozni akar velem majd jövő héten hogy megbeszéljük. mit mondjak neki mit tegyek, hogy hidjen nekem? vagy csak ne is foglalkozzak már ezzel?
2012. máj. 7. 12:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!