Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 15 éves lányom összejött a...

A 15 éves lányom összejött a tanárnőjével. Mit tegyek? (a többi lent található)

Figyelt kérdés
Az általános iskolába járó kislányom alig 15 éves és szerelmes a tanárnőjébe. Itt nem lenne gond ezzel hogy biztosan a rajongás stb, de a tanárnő(25) is viszont szereti és ugyan nem publikusan de együtt vannak. Én tudok a kapcsolatról és még pár nagyon közeli ismerős,rokon. A tanárnő jól ismerem, beszélgettem vele is erről azt ígérte hogy vigyáz rá nagyon.Én bízom ebben a nőben, feljelenteni nem fogom bár 10 évvel idősebb mint a lányom. Köztem és a lányom között nagyon szoros kapcsolat van nem szeretném elrontani, de tudom ha tiltanám attól akit a legjobban szeret aki a szerelme akkor nagyon megutálna. Kétségbe vagyok esve,tudom hogy ez nem helyes.Mit tegyek? Javasolnátok valamit? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

2012. máj. 4. 22:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

A válaszom első része természetesen nem a kérdezőnek szólt, hanem az egyik nagyon értelmes válaszolónak:)

-előző-

2012. máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Szia, szerintem szólni kéne az iskolavezetőségnek erről a viszinyról, mert a lányod még kiskorú. stb, ugy kéne tenned hogy ne tudja mega lányod
2012. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező.

Gondolom tudod hogy még nemileg közel sem érett a lányod, és remélem azt is tudod hogy a szexuális identitása még annyira sem alakult ki 14 éves korára.


Nagyon jól írja a 12. válaszoló:

Ha ezt a egy férfi tanár csinálná egy általános iskolás(!!!) diákjával agyonvernék, börtönbe kerülne, és ott meg halálrakurnák miután kinyírnák a cellatársai...


Itt pluszba még egy nem normális kapcsolatról beszéltünk - már bocsánat a homokosoktól, meg a biszexektől, vannak ilyen barátaim- de azért alapból nő-férfi lenne az eredeti felállás a természet szerint, gondolom ez nem kétséges- befolyásol egy gyermeki lelket. Kb. mintha beadnám neki hogy a sátánizmus mekkora király dolog, ő meg 14évesen még totál befolyásolható bármerre egy erősebb személyiségű ember által...


Amúgy én mit csinálnék ilyen esetben?

Habár még csak 21 éves vagyok de ezt tenném:


Leülnék egy kávéra a tanárnővel.

Megmondanám neki hogy őszintén nem nézem jó szemmel az egészet, még akkor sem ha ideiglenesen úgy tűnik hogy a lányom boldog, mert EZ NEM NORMÁLIS:

- ő a tanára! nincs tanár-diák viszony, ez tilos!

- a lányom 8.-os kisdiák!!! ő meg egy felnőtt nő

- ha férfi lenne akkor már a fél város meglincselte volna!

Úgyhogy 1 hetet adok neki hogy felmondjon a munkahelyén és elköltözzön másik városba jó messze.

Illetve megszakítsa a lányommal a kapcsolatot minden szinten: telefon, net, levél, facebook akármi valami mondvacsinált okkal, hogy neki költöznie kell mert pasija lett vagy akármi.


Ha 1 héten belül nem tűnik el a francba, akkor robbantom az ügyet és soha életében nem kap tanári állást, de más állást sem ebben az országban mert az igazgatóval kezdve végigjárok minden fórumot az RTL klubbal bezárólagosan és ettől fog harsogni minden média!


Amennyiben el meri mondani ezt a beszélgetést a lányomnak akkor megismeri hogy hogyan bánnak a pedofilokkal - lexarva hogy nő vagy férfi az illető - a való világban és azt nem fogja megköszönni!


És nem foglalkoznék vele hogy erre mit hadovál, felállok és elvonulok. 1 hete van.

2012. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
60%

1. Végigolvasva az eddigi kommenteket, és felháborodtaam ezen a magatartáson, amit a kedves szülök, kedves felnőttek produkálnak. Hol van az empátia?

2. Ha valaki biszexuális, meleg, akkor azt ki kell irtani? Ez lenne az egészséges társadalom? Miért kövezünk meg egy 15 éves lányt, aki biszexuálisnak vallja magát, amikor PAPOK gyerekekkel hetyegnek? Az nem bűn? Nyissátok már ki a szemeteket!!!!

3. A homoszexualitás és biszexualitás NEM betegség. Genetika, és anyai ágon örökíthető. Ergo... üzenem azoknak a szülőknek, akik a kérdező édesanyát megvétózták: GONDOLJATOK ERRE, HA A FIATOKBÓL PARKBAN NEMI ÉLETET ÉLŐ homokos LESZ, MERT TI ÍGY GONDOLKODTOK!!!!

4. Ezen pszichológus nem fog segíteni. És nem is tud... mivel NEM betegség.

5. Lehet, hogy csak úgy érzi, hogy biszexuális, és el fog múlni nála ez a hév... még fiatal.

6. A tanárnőnek meg kellett volna várnia, míg a lányod nagykorú lesz. (Őszintén beszélgess el vele, hogy szexuálisan ne érintkezzen a gyermekeddel, amíg be nem tölti a nagykorúságot.)

Ez több okból is remek megoldás:

- meglátod mennyire kitartóak mind a ketten

- nem kell ilyen undorító szöveget olvasnod más "szülőktől"

7. Sajnos a biszexuális, meleg emberek sokkal több intenzitással viseltetnek egymás iránt, mi a drága kedves heterok... így igen, előfordulhat, hogy a kislány végezne saját magával, vagy elszökne, stb.

Így nem célszerű elválasztani őket egymástól.. de mondjuk ellenőrizheted őket. Hívd meg a tanárnőt közös vásárlásra hármasban, vagy ebédre. Minnél jobban bevonod a család életébe, annál jobban látni fogod mi a helyzet.

A lányod boldog lesz. AZ biztos. A tanárnő meg kétesélyes. Vagy elmenekül a hirtelen rászakadt szeretet elől, vagy örömmel fogadja a dolgokat - DE akkor neked is van okod "örülni", mert mindig ott lesznek a szemed előtt.


A többieknek üzenem, hogy betegesek! Félni a biszexualitástól csak az fél, akinek szintén vannak eltitkolt vágyai. És egy igazi édesanya nem akadályozza a saját gyerekét, hanem elfogadja olyannak, amilyen!!!


Üdv.:

Egy 21 éves felnőtt, biszexuális nő, aki elég sokszor volt szerelmes (reménytelenül) tanárnőibe!

2012. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
27%
Kedves utolsó: kérlek, a társadalom érdekében LŐDD FEJBE MAGAD! Köszönöm.
2012. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
34%
24. te nem felnőtt nő vagy, hanem egy éretlen, taknyos csitri.
2012. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
60%

Kedves utolsó!


Az a nő, aki egyetemen tanul, mellette pedig dolgozik, hogy a beteg (rákos apa és SM-ben szenvedő anya) szüleit segítse az éretlen csitri lenne? Hm... köszönöm!

2012. aug. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Őszintén elképedve olvasom, hogy egyesek milyen kirekesztőek és gyűlölködőek, lehet, hogy nem a legjobb felállás a tanárnővel (aki egyébként nem tanítja a lányt mivel alsós tanár a lány meg felső) de gondolom ez nem tűnt fel senkinek. De a tiltás, a fújjolás és az utálat sehova sem vezet. Az anya egy szeretetreméltó, felvilágosult nő aki nem gyűlöletből és haragból cselekszik és a gyermeke érdekeit nézi. Minden tiszteletem az övé, hogy ilyen nehéz helyzetben helyt tud állni.
2014. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
A kérdés kiírásakor még érvényben volt hogy azonos neműek csak 18. életévük betöltése után létesíthetnek szexuális kapcsolatot.
2014. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

"A 15 éves lányom összejött a tanárnőjével. mit tegyek?"

Rohadtul fel kell jelenteni mert ez bűncselekmény!

"de a tanárnő(25) is viszont szereti"

mert egy PEDOFIL!!!

milyen anya vagy te?

2015. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!