Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 15 éves lányom összejött a...

A 15 éves lányom összejött a tanárnőjével. Mit tegyek? (a többi lent található)

Figyelt kérdés
Az általános iskolába járó kislányom alig 15 éves és szerelmes a tanárnőjébe. Itt nem lenne gond ezzel hogy biztosan a rajongás stb, de a tanárnő(25) is viszont szereti és ugyan nem publikusan de együtt vannak. Én tudok a kapcsolatról és még pár nagyon közeli ismerős,rokon. A tanárnő jól ismerem, beszélgettem vele is erről azt ígérte hogy vigyáz rá nagyon.Én bízom ebben a nőben, feljelenteni nem fogom bár 10 évvel idősebb mint a lányom. Köztem és a lányom között nagyon szoros kapcsolat van nem szeretném elrontani, de tudom ha tiltanám attól akit a legjobban szeret aki a szerelme akkor nagyon megutálna. Kétségbe vagyok esve,tudom hogy ez nem helyes.Mit tegyek? Javasolnátok valamit? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

2012. máj. 4. 22:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
54%
A kislánynak a 14 éves fejecskéjével több esze van, mint neked. Mondjuk téged nem nehéz überelni, ez elég gyorsan nyilvánvalóvá vált.
2012. máj. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
87%

Na most akkor csak játsszunk el a gondolattal, hogy egy nyolcadikos kislányt dugna a 25 éves férfi tanára.

Szerintem mindenki úgy gondolná, nagyon helyesen, hogy elképesztő, undorító, megbocsáthatatlan, kirúgni, lecsukni, felnégyelni, levágni a farkát és a kutyáknak vetni.

Ez az eset annál sokkal elképesztőbb és felháborítóbb.

Nem tudom, hasonló esetben mit tennék a tanárnővel.

Bár véleményem szerint a sztoriban van egy nagyobb hunyó is, és az nem a kislány.

2012. máj. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
64%

#7 a 14 kisbuksi fejecskémmel ami tuti, hogy intteligensebb mint a Tied kedves kérdezö! Komolyan ki vett el téged?


Szoval én jobb anya leszek szerintem, már most látom!,Ez nem normális igy nem veszed észre?! Felnött létedre? Mondjuk, most divat leszbikusnak lenni! De ez a tanárnö is! Ha az én lányomba szerelmes lenne a tanárnö betörném az orrát, feljelenteném, és addig folytatnám ameddig oda nem ketül ahova valo! Börtönbe! Egyébként ha anya lennék, én nem a saját érdekeimet tartanám szemelött, hogy esetleg megutál! Gondolkozz már! Olyan önzöség! A férjef tud rola?! Ha ösem cselekszik akkor az már tényleg beteges! Beszéls meg a lányoddal! Muszáj eltiltani! És a döntésben ne az határozzon meg, hogy egy 14 éves irta mert nagyon- nagyon igazam van!

2012. máj. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
60%

Hát nincs mese akár nehéz akár nem az lenne a legmegfelelőbb

ha szétválasztanád őket. Lehet hogy most mérges lenne a lányod de később ő is rájönne hogy jól döntöttél.

2012. máj. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs...
2012. máj. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
66%

Gratulálok, hogy kapásból elítélitek a kérdezőt, a tanárnőt meg a gyereket, látszik, hogy nem voltatok ilyen helyzetben, vagy ha lennétek, akkor senkire és semmire tekintettel nem lennétek, hanem őrjöngve szét.nátok mindent, csak azért, mert nem férnek be a társadalmi normákba. Tűzzel-vassal rákényszeríteni másokat, ilyenkor tisztára a középkorban érzem magam, ez is boszorkányüldözés.

Hallottatok már olyanról, hogy megértés, gondolkodás, empátia...

2012. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
57%
Empátia? Te h.lye vagy teljesen utolsó! Olvastad vagy csak beirkálsz? AZ ESZEM MEG ÁLL!
2012. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
27%
Éljen a szerelem! :)
2012. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%
16. remélem, nincs gyereked.
2012. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
65%

"nem engedném, hogy a lányom biszexuális legyen"

???? Hogy jelenthetsz ki ilyesmit? Szerinted a szülők hatáskörébe tartozik eldönteni, hogy milyen a szexuális beállítottsága a gyerekének? Vagy egyáltalán, szerinted ez döntés kérdése? Ez nem egy egyszerű téma, és rengeteg ember gondolkodás elég egysíkú. Éppen ezért ezt a kérdést felesleges volt ezen az oldalon feltenned, mivel láthatóan mindenki mást gondol.

A probléma nem az, hogy a lányod biszexuális, sőt megnyugtató, hogy nem tartozol azok közé a "remek" szülők közé, akik megpróbálják elnyomni a gyerekük személyiségét és érzéseit csupán azért, mert ők másképp vélekednek.

Az, hogy az általános iskolás lányod az egyik tanárával van együtt, viszont eléggé aggasztó, ilyesminek nem szabadna előfordulnia. Gondolom a lányod most ballag, ha már 15 éves. Az a kérdés, hogy ha nem lenne a tanára a nő, hagynád, hogy együtt legyenek? Ez a korkülönbség ebben a korban még elég jelentős, de minden helyzet más. Az eltiltás semmiképp sem jó megoldás, ha bármit is teszel, azt úgy tedd, hogy a lányoddal megbeszéled, érveket hozol neki, és nem a háta mögött cselekszel, mert akkor téged fog hibáztatni, ha nem jól sülnek el a dolgok.

2012. máj. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!