Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 15 éves lányom összejött a...

A 15 éves lányom összejött a tanárnőjével. Mit tegyek? (a többi lent található)

Figyelt kérdés
Az általános iskolába járó kislányom alig 15 éves és szerelmes a tanárnőjébe. Itt nem lenne gond ezzel hogy biztosan a rajongás stb, de a tanárnő(25) is viszont szereti és ugyan nem publikusan de együtt vannak. Én tudok a kapcsolatról és még pár nagyon közeli ismerős,rokon. A tanárnő jól ismerem, beszélgettem vele is erről azt ígérte hogy vigyáz rá nagyon.Én bízom ebben a nőben, feljelenteni nem fogom bár 10 évvel idősebb mint a lányom. Köztem és a lányom között nagyon szoros kapcsolat van nem szeretném elrontani, de tudom ha tiltanám attól akit a legjobban szeret aki a szerelme akkor nagyon megutálna. Kétségbe vagyok esve,tudom hogy ez nem helyes.Mit tegyek? Javasolnátok valamit? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

2012. máj. 4. 22:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
46%

Erre elég nehéz értelmes választ adni mert az első, ami az ember eszébe jut, hogy keményen kezelésbe venné a tanárnőcit.

Egyrészről ez szerintem kiskorú megrontása de javítsatok ki nem vagyok jogász.

Egy tanár eleve nem létesíthet kapcsolatot a diákjával ez elég etikátlan.

És ez a némber tanítja a gyerekeket? Ez elképesztő. Én nem engedném az első utam az igazgatóhoz vezetne a gyerekkel meg elbeszélgetnék egy gyermekpszichológus segítségével. Most még fiatal és befolyásolható sok mindenbe bele lehet rángatni de elvárható már tőle az értelmes gondolkodás is.

2012. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
53%
Szóval a lányod leszbikus? Én leülnék és megbeszélném vele h mennyire szereti mennyire bízik benne és h biztos h a nőket szereti-e.Ha tényleg nagyon szoros a kapcsolatotok akkor igazán megbeszélheted vele.=) Sok sikert.
2012. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
Kérlek mondd, hogy ez csak kitaláció... Ha nem, akkor meg beszélj az igazgatóval a dologról - a tanároknak nem szabad viszonyt létesíteni a tanulókkal.
2012. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
38%
Ez nagyon gáz h engedheteted h összejöjjenek é valóban nem léthesít kapcsolatot a diákkal főleg h lány még most kéne elkapni mert később már nem lesz befolyásoltható biztos h a tanárnővel keményen elbeszélgetnék;)
2012. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
A lányom biszexuális 11 éves kora óra mondja hogy tetszenek neki a lányok.Mivel ez egy általános iskola a tanárnő alsóban tanít.Meg tehetném hogy kirúgatom, esetleg bezáratom, de a lányom szereti és biztos benne. Én nem tudnék ilyen fájdalmat okozni a lányomnak. A nővel elbeszélgettem már, olyan kiegyensúlyozott értelmes nőnek tűnik erre rámászik a 15 éves lányomra..ha nem ismerném a lányom és nem tudnám hogy jelen pillanatban bármit megtenne érte természetesen közbe lépnék! De olyan jó nézni hogy boldog.
2012. máj. 4. 23:09
 6/30 anonim válasza:
0%
Akkor meg ha neked ez akkor nézd végig ahogy a lányod biszex lesz egy sokkal idősebb nővel na lehet h fájdalmakat okoznál neki de legalább ez a helyes út lenne. Vagy akkor legyen boldog de ezért még úgy csúfolni fogják döntsd el! Vagy most kis fájdalommal normális életet fog élni vagy elbassza az életét és boldog lesz....de amúgy egyszer úgyis vége lesz a kapcsolatnak.
2012. máj. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
28%

Ez undorito! Ez a nö egy pedofil! Bocsánat de,ez eddig a legundoritobb dolog! A lányodnak, egykoru biszexet kell találni akkor!,Fuu ez a tanár, egy biszex, pedofil, perverz! Akár meg is ronthatja a lányt!,Bocsánat de milyen anya vagy te? A lány majd kiheveri!,És nem érdekeljen, hogy utálni fog! Akár emiatt,öngyilkos is lehet a lányod! Azt a vén leszbikus k.rvát, meg bezáratnám azonnal!


14/L

2012. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, ha ennyire élvezed, hogy a 11 éves kora óta biszexuális lányod ilyen boldog a tanárnőjével, tedd őket még boldogabbá, szálj be harmadiknak, neked is jó lesz.

Gondolom, meg vagy győződve róla, hogy remek anya vagy.

2012. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
megnézem majd ti milyen anyák/apák lennétek, például előző válaszoló így 14 éves fejecskével
2012. máj. 4. 23:37
 10/30 anonim válasza:
25%
De igazuk van már ne is haragudj én biztos nem engedném h a lányom biszex legyen és általában az nem csak úgy szokott jönni az lelki alapon vagy ha már tényleg biszex akkor egy vele egykorú nőt kéne találnia azt a nőt egyből feljelenteném mert ez pedofil és a diákkal nem léphet szexuális kapcsolatba. Látszik h nagyon szoros a kapcsolatotok egyáltalán tördsz te vele mert lehet h azért szereti a nőket mert az anya nem foglalkozik vele. És te már ebszéltél a tanárnővel?!?!?! Hogy bírtad ki h nem tépted meg? Én biztos nem bírtam volna ki 25 p***a az én kislányomat hát ezkész az ilyen anyának azt üzenem menjen orvoshoz-.-";)
2012. máj. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!