Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 24-28 évesek. Mit értetek el...

24-28 évesek. Mit értetek el eddig az életben?

Figyelt kérdés
Család, anyagiak, végzettség, munka területén.. Kort es nemet is légyszi..
2012. máj. 3. 10:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
lakás, kocsi, hitel, nyomor :)
2012. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van egy műszakis diplomám és egy másikba belekezdtem.

Megtakaritásom nincs,jelenleg még élvezem hogy jól keresek,egy multinál dolgozom normális környezetben mérnökként.

Párommal lakom együtt albérletben,gyereket egyenlőre nem szeretnénk,majd pár év múlva,addig dolgozunk,utazgatunk,éljük világunk,még azt sem tudjuk melyik városban telepednénk le szivesen végleg.

25/N

2012. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nothing at all. van sok papírom, nincs devizahitelem, se munkahelyem. innen csak felfelé vezet az út 35F
2012. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Van egy környezetvédelmes diplomám, 2 nyelvvizsgám.

1,5 év után néhány hónapja munkám is lett, mondjuk érettségis-idegölő és minimálbérért, de legalább van.

Barátommal élek az ő lakásában, hitel nincs, nem is vennék fel a mai világban.

26L

2012. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2 diploma, 2 szakma, nyelvvizsga s egyéb más oklevelek, engedélyek, papírok, hitelem nincs, munkám sincs.

Tökmindegy hová jelentkezek az eddigiekben csak 1 helyről válaszoltak. A többiről válaszra sem méltatnak. Magyar mentalitás.

2012. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Eddig van középfokú műszaki végzettségem; 5 év munkaviszonyom; egy fél diplomám (műszaki, levelezőn, folyamatban); beszélek a magyaron kívül 2-3 nyelvet; novemberben mondtam fel az addigi munkaadómnál mert elfajultak a dolgok.

Hitel nincs, van két veterán motorom, egy halom alkatrész amivel kereskedhetnék és némi félretett pénzem.


Ezen kívül van két cég amiben van részem, ez javarészt a szüleim érdeme, de tevékenyen részt vettem/veszek bennük. Munka mellett olyan volt, mint egy másodállás: karbantartó, kertész, informatikus, kőműves, asztalos és minden amit épp meg kell csinálni..


25F

2012. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*lemaradt: se család, se barátnő.
2012. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lássuk csak. 28 éves lány vagyok. 14 éve párkapcsolatban. 7 éve élünk együtt. 3 évig éltünk Angliában.

Felsőfokú végzettség - de nem a szakmámban dolgozom.

A párom nagyon szeretem. A munkámat is szeretem. Ő is nagyon szeret engem, és a munkáját is. Gyermeket tervezünk.

Mindketten folyékonyan beszélünk angolul.

A lakás a szívfájdalmam, mert a szüleimé (de ők nem laknak velünk). Szeretnénk sajátot, nem nagyon látunk rá reális esélyt. Kocsink van. Svájcihitelünk nincs (de van egy néhány százezres forinthitelünk). A fizetésünk arra nem elég, hogy jelentős összegeket félrerakjunk belőle, de a mindennapokban jól megvagyunk hálistennek.

15 éve nem így képzeltem magamat 15 év múlva, de összességében elégedett vagyok!

2012. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gyakran azt tapasztalom,hogy ebben a korosztalyban vagy valakinek családja van és nincs lakása,háza,autója (ha van is nagy az adóssága,hitele) vagy nincs családja, gyereke, de megvan az anyagi háttér.jól látom?
2012. máj. 3. 12:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem jól látod.

Sokaknak nincs anyagi biztonsága sem, és egyedül vannak. Aztán rengetegen el is váltak gyerekkel a nyakukon.

2012. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!