Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 20 év körüliek! Mit értetek...

20 év körüliek! Mit értetek el eddig az életben?

Figyelt kérdés
A 20-22 évesek véleményére vagyok kíváncsi. Miket tanultatok, tanultok, mit dolgoztok, egyáltalán hol tartotok az életben. Bármi egyéb is érdekel, ami nem suli/munka, hanem egyéb sikerek/sikertelenségek.
2012. márc. 23. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Siklóernyőztem... az jó volt
2012. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kijöttem külföldre nyelvet tanulni. Sulit nem fejeztem be mert 17-20 évesen fogalmam sem volt mihez akarok kezdeni az életemmel. Most már tudom, szeptemberben folytatom. (Bár ez már a jövő, de már azt is sikernek érzem hogy egyáltalán rájöttem mivel akarok foglalkozni.) Szóval eddig nem sokat, nem voltam túl motivált tinédzser, így nem is nagyon csináltam semmit akkoriban. Egyéb siker / sikertelenségem nincsen, mert a tanuláson és a leendő karrieremen kívül más nem nagyon érdekelt soha. Ez most lehet kicsit ellentétesen hangzik, de már fiatalabb koromban is tudtam hogy karriert szeretnék, szép házat, pénzt, és mindezt egyedül élvezni. Csak azt nem tudtam még, hogyan, milyen munkával.
2012. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetemre mentem, jó nagy hülye voltam az első évben, aztán összekapartam magam, most jó sztöndíjból élek, öneltartó vagyok, külön élek a szüleimtől, nem kell félnem attól, hogy nem vesznek vissza a kollégiumba, és rájöttem, hogy valóban azt tanulom, amit mindig is csinálni akartam: informatikus leszek egy nap, ha minden szép és jó lesz, talán robotokkal is foglalkozhatok...

20/L

2012. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindannyitoknak! :) És hajrá!
2012. márc. 23. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
ajtókilincset :S
2012. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!