Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogyan akarjátok elérni/ért...

Ti hogyan akarjátok elérni/értétek el az álmotokat, amire mindig is vágytatok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék az életben 1 dolgot elérni (amivel együtt járna több dolog is gondolom), de az a baj, hogy annyira jó módú meg nem vagyok (még). Nagyon szeretnék külföldre menni, az itthon maradt családon segíteni és teljesíteni az egyik álmom.


Nektek mi (volt) a vágyatok, hogyan értétek el? Ha nagyon akarom és rajta vagyok, vajon nekem is sikerülhet?

Ha megírjátok páran, akkor leírom én is mi az én álmom:)


21n


2011. nov. 25. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt mondják, ha valamit nagyon szeretnél, akkor eltudod érni! Sajnos, nem tudtam az álmom valóra váltani, de már nem is fogom tudni megvalósítani! De én már tervezni sem akarok! Az elsődleges cél, hogy ne legyek földönfutó, talán azt sikerül elérnem!
2011. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én elszúrtam a lehetőséget, amikor viszonylag egyszerűen elérhettem volna az álmom. Most már kínszenvedés árán tudom elérni, de mindent megteszek érte. Szerintem a legtöbb ember azért nem éri el az álmait, mert nem elég kitartó, hamar feladja.


Most először is össze kell szednem 15 ezer dollárt. Egy ideje gyűjtögetek, másfél év után 900 dollárnál tartok, ami nagyon kevés, de mondjuk diák vagyok, így nagyon nehéz, tizenpárezret tudok félretenni havonta (mármint forintot), de ez azzal jár, hogy mindent megvonok magamtól, ruhák, szórakozás, jó kaják, stb. Tekintve hogy az összbevételem 40 ezer Ft, ebből kell megéljek.

Idén diplomázom, már most szervezem, hogy ki tudjak menni az usába dolgozni. Ha oda nem jön össze, akkor angliába. Egyszerűen azért, mert ott többet keresek, ergo hamarabb összejön az összeg.

Utána már sima ügy lesz, "csak" csinálnom kell :)

2011. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első, nagyon sajnálom, hogy ennyire rosszul megy a sorod:S Miért nem mész külföldre dolgozni te is? Ott bőven többet tudnál keresni még egy takarítói állással is..
2011. nov. 25. 15:58
 4/12 A kérdező kommentje:
Második: mi az álmod?:) Kívánom, hogy minél hamarabb elérd, és élvezd amíg csak lehet!:-)
2011. nov. 25. 16:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is az (volt) az almam,hogy kulfoldon lehessek. Most a celorszagban vagyok. Elkezdtem itt az orvosit,ahogy az az almomban is volt. Most mar az a cel, hogyha vegzek tamogathassam a csaladom, es meg elorebb jussak. Es neked?
2011. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
almom
2011. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem egy eléggé drága autó (és nem a márkája vagy bármi miatt), valamint egy viszonylag jómódú élet, és nem utolsó sorban segíteni szeretnék a családomon.
2011. nov. 25. 16:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nekem sikerul, neked is sikerulhet...
2011. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy legyen!:)
2011. nov. 25. 17:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Kulfold alatt melyik orszagot erted? Hatha tudok tanacsot adni.
2011. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!