Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha megakar verni?

Mit csináljak ha megakar verni?

Figyelt kérdés
A sulinkban van egy c.igány csaj aki azzal fenyeget hogy megver.Mivel belekevert egy ismerősöm egy durva témába...A c kategóriás egy srácot is összevert.Mivel egy iskolába járunk elég necces de mit tehetnék hogy leállítsam?Tudom hogy mindenkinek lehord,az osztálytársaim is ellenem vannak már.Mit tegyek??

2012. ápr. 12. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
A csak megvert egy fiút? Hány évesek vagytok és miért akar megverni pontosan?
2012. ápr. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*a csaj, elnézést---
2012. ápr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én 14 ő 17...És nem tudom hogy miért akar megverni..Pedig közöm sincs a dologhoz,tegnap tudtam meg.
2012. ápr. 13. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod vele megbeszélni, hogy tévedés történt? Tudom, hogy egy dühös cigánycsajjal nem egyszerű kommunikálni, de hátha. Vagy aki tudja az igazságot, az beszéljen vele. Ha verekedésre krül sor, az nem biztos, hogy jó lesz neked.
2012. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Félelmet semmiképp ne mutass, mert ezt megérzi és még jobban rád száll. Ha kihív verekedni, akkor ki kell állni vele, mert különben a csicskádnak tekint és úgy is viselkedik veled. Olyan suliba jártam, ahol sok cigány volt, elég jól ismerem a gondolkodásukat, meg az életvitelüket.
2012. ápr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Megbeszélni vele nem tudom mert hiába mondtam neki ő csak annyit mondott "Hülyének nézel?".

Sokan mondják a városban hogy bolond és hogy kerüljem el,de mindennap találkozunk.

2012. ápr. 15. 08:51
 7/9 anonim válasza:

A cigánylányok nagyon érzékenyek.Ha megbántják őket azért verekednének.Osztálytársaid miért vannak ellened?Mi volt konkrétan az ügy?Szólj egy másik cigány ismerősödnek,akivel jóba vagy de felsőbbrendű,az hamar leállítja.

Amúgy ha normális hangon szólsz a csajhoz valószínűleg ő is normális lesz veled.Hagy fenyegetőzzön,nem hiszem,hogy meg fog verni.

2012. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolm nem történt semmi azóta, mert írt volna a kérdező.
2012. ápr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mi történt azóta?
2017. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!