Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha eltölthetnél...

Mit tennél, ha eltölthetnél egy teljes napot ellenkező neműként?

Figyelt kérdés

Tehát lány létedre egy egész napot eltölthetnél fiúként, vagy fiú létedre egy egész napot eltölthetnél lányként.

Mit tennél, mit próbálnál ki, mit csinálnál? Hogyan telne egy napod?

Egyetlen nap, utána minden visszaáll a régi kerékvágásba. :)

Csak kíváncsi vagyok.


2009. jún. 18. 13:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

30/F


Visítanék, próbálnám meggyőzni a társamat, hogy én vagyok - hidd el...


Aztán lemennék egy leszbikus bárba, és kapcsolatba bonyolódnék egy csinos nővel, majd kipróbálnám a leszbikus szexet, az már majdnem olyan, mintha két nővel lennék... :):)

2009. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
2009. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
hat ha fiu lennek sztem dugnek egyet :D
2009. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
hát ha fiú lennék, egész nap csajoznék és szexelnék. Amúgy is tök kiváncsi v agyok arra, hogy a fiúknak milyen a szex.
2009. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Köszi a linket! Úgy látszik, rossz keresőszavakat használtam, mert erre nem akadtam rá.

De azért még válaszolhattok!

Kicsit különbözik is egymástól a két kérdés, ugyanis az enyém inkább arra vonatkozik, hogy egyszercsak úgy ébredsz. Oké, tudom, ez a kérdésből nem derül ki, de a válaszolóknak általában egyértelmű volt. :)

2009. jún. 18. 14:21
 16/25 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyit, hogy engem konkrétan az érdekelne, mit csinálnátok, nem az, hogy kipróbálnátok -e, vagy sem. :)
2009. jún. 18. 14:22
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Fú, hát biztos kiverném :D Aztán szex :D

Meg megcéloznám a strandot :D Lehet még egy nudista strandra is elmennék, elvégre másnap úgyis visszaváltozom :D

2009. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha csajjá változnék, felvennék a legszexibb ruhákat, neccharisnya, miniszoknya, satöbbi és végigmennék a belvárosban, hogy mindenki utánam forduljon, aztán elmennék valahova bulizni este, felszednék valakit és szétdugatnám magam :D:D
2009. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

kiélvezném az állva pisilés nyújtotta lehetőségeket meg egész nap a farkamat verném..:D:D

nem mennék szexelni lányokkal, mert úgy kelek, hogy egyszer csak fiú lettem, akkor is tudom, h lány voltam/vagyok. és én ehhez túl hetero lennék még így is.

2009. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
95%
+által:D
2009. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!