Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha eltölthetnél...

Mit tennél, ha eltölthetnél egy teljes napot ellenkező neműként?

Figyelt kérdés

Tehát lány létedre egy egész napot eltölthetnél fiúként, vagy fiú létedre egy egész napot eltölthetnél lányként.

Mit tennél, mit próbálnál ki, mit csinálnál? Hogyan telne egy napod?

Egyetlen nap, utána minden visszaáll a régi kerékvágásba. :)

Csak kíváncsi vagyok.


2009. jún. 18. 13:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Húúú, biztos nem ez lenne az első, de mindenképpen csajozni szeretnék...mármint odamenni, és rendesen csinálni, nem úgy mint egyes pasik :D Meg pisilni állva xD Strandra menni iszonyat szőrös lábbal :D

Most ennyi jutott eszembe, lány voltam :)

2009. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Reggel ahogy felebrednek "fiukent" egybol bele vagnek a csajozasba :)

Amig tartana addig csinalnam, tehat masnap reggelig :))

2009. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak üzenem: egyből levágtam, hogy lány vagy! :D

Másodiknak: igen, jól értelmezted a kérdést ("másnap reggelig, ameddig tartana") :)

2009. jún. 18. 13:50
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

jó kérdés...

felkelnék elmennék egy jó buliba,csajoznék piálnék tök jó lenne.minden happy.aztán másnap reggel megint lány vagyok:D

2009. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

hú, hát nekilátnék csajozni és minél előbb megdöntenék egyet, kettőt, hármat :D és persze az állva pisilés :D a nagy melegben póló nélkül, meztelen felsőtesttel mászkálnék XD


20/L

2009. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én már töltöttem napomat lányként (cosplay miatt), nekem az bőven elég volt, jó persze ez nem egészen olyan...:D Nem tudom mit tennék, reménykednék hogy nem akkor fogok menstruálni xD
2009. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Énnagyon bírnám,mert meleg srácként hát bizony megkapnék olyan hetero srácokat akiket amúgy esetleg nem :-XD hihihihiii, ez de király ötlet .....
2009. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, tehát fiú lennék :D. Összehaverkodnék a fiúval, aki tetszik, és rábeszélném magamat, hogy milyen jó nő, ilyesmi, aztán elmennék csajozni, elmennék uszodába és jól körbenéznék a férfiöltözőben XD Óvszert vásárolnék (mégiscsak a fiúk dolga nem?) Kiverném. Elmennék az exemhez, elcsábítanám a barátnőjét, aztán meg jól megverném! Az exemet, nem a barátnőjét :D A kérdező mit tenne? :D
2009. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én tutira csak szexelnék egész nap. :D
2009. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

A kérdező szeretne sörözni (mert nem szereti a sört, és nem érti, mi a jó benne)

Szívesen ébredne "úgy" (ha értitek, mire gondol :D)

Ordibálna, randalírozna, verekedne (ez egy lányhoz méltatlan)

És annak tudatában, hogy másnap visszaváltozik, megkeresné a legjobb barátnőjét, és elhitetné vele, hogy léteznek még normális pasik. (Szegény kicsit kétségbe van esve.)

Úgy nagyjából ennyi.

De ha még eszébe jut valami, beírja.

Továbbra is várja a válaszokat/ötleteket. :)

2009. jún. 18. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!