Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnán növelni a...

Hogyan tudnán növelni a szemeimet? FONTOS

Figyelt kérdés
Nincsenek kicsi szemeim, de éppenséggel nem is nagyok. Azzal kísérletezem mostanában, hogy a szemem alatti bőrt az ujjammal 2-3 milliméterrel lehúzom: így lenne PONT tökéletes. Ebből is látszik, hogy nem kellene "átszabni" az egész szemformámat (plasztikai műtétben NEM gondolkozom, sminkelni pedig nem szeretem magam. Ilyeneket ne is javasoljatok, köszi), csak a szemem alatt egy kis részt kellene lentebb húzni (de mint mondtam, azt is max. 4 mm -rel). Lehetséges ez? Mondjuk, ha naponta több órát úgy tartom, akkor megnyúlik és lentebb megy? Ez túl egészségtelen? (Érthetőbben megfogalmazva: azt szeretném, hogy a szemem alsó határa lentebb menjen)
2012. ápr. 2. 18:21
 1/6 anonim válasza:
Te így születtél. Ezt plasztikai műtéttel lehet megoldani (vagy azzal se), de te ugyebár azt nem akarod, szóval, ez van. De nem értem ez mért olyan nagy probléma. Annyira súlyos, hogy nem látsz tőle? Szerintem ne akard felborítani a természet rendjét.
2012. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azzal nem érsz el semmit. de ha tényleg nagy szemeket szeretnél, azt sminkkel úgy tudod, elérni, hogy alul kicsit bentebb kihúzod fehérrel. alatta pedig feketével. ezzel optikailag tudsz csalni. másképp viszont nem.
2012. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
porszívóval
2012. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kapjal pajzsmirigy túltengést
2012. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendesen látok, nem ilyen súlyos :) Egyszerűen annyi a gondom, hogy teljesen átlagos lány vagyok. Átlagos száj, szemek, orr, arc. Unalmas. Nem érzem magam szépnek (mielőtt ezzel jönnétek, NEM, nem rakok fel képet, mert nem hiányzik, hogy szüleim/ismerőseim meglássanak itt keseregni, a szüleimmel amúgy is nagy balhé volt abból, amikor kiderült, hogy fent vagyok GYK -n, de ez másik történet), és nem tudom magam elfogadni, ha minden alkalommal, amikor belenézek a tükörbe, egy sablon arcot látok. Mások azt mondták, a pozitív kisugárzáson múlik minden, dehát könyörgöm! Rengetegen említették, hogy mennyire nyugtató a környezetem, kedves-jófej-aranyos vagyok (WTF?) de ettől még nem lettem sem szebb, sem magabiztosabb. Ha lenne rajtam valami különleges, elégedett lennék. Ezért kéne a nagy szem.
2012. ápr. 2. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:

vágj egy egyedi frizurát, vagy viselj szép, különleges ruhákat.

csak úgy nem fogod tudni megváltoztatni az arcod...plasztika, vagy smink, de ha azt meg nem akarod, akkor ez van.

2012. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!