Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom nagyítani a...

Hogyan tudom nagyítani a szemeimet? SOS

Figyelt kérdés
Nincsenek kicsi szemeim, de éppenséggel nem is nagyok. Azzal kísérletezem mostanában, hogy a szemem alatti bőrt az ujjammal 2-3 milliméterrel lehúzom: így lenne PONT tökéletes. Ebből is látszik, hogy nem kellene "átszabni" az egész szemformámat (plasztikai műtétben NEM gondolkozom, sminkelni pedig nem szeretem magam. Ilyeneket ne is javasoljatok, köszi), csak a szemem alatt egy kis részt kellene lentebb húzni (de mint mondtam, azt is max. 4 mm -rel). Lehetséges ez? Mondjuk, ha naponta több órát úgy tartom, akkor megnyúlik és lentebb megy?
2012. ápr. 2. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Megnyúlik, de úgy tartsad h ne gyűrődjön mert ráncos lesz, és persze ne is annyira húzd h feszüljön a bőr.
2012. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne húzkodd azt a bőrt mert mert meg fog nyúlni és alig fogsz kilátni a lógó szemhéjad miatt.Na és akkor tényleg kelleni fog plasztikai műtét.


Egyébként plasztikai műtét nélkül nem tudod megváltoztatni a szemed alakját és méretét.Nincs más megoldás.

2012. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem szemhélyamat akarom huzigálni, hanem a szemem alatti bőrt, ami lehet akár az arccsontom környékén is...
2012. ápr. 2. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!