Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha cikinek érzem...

Mit tegyek, ha cikinek érzem magam?

Figyelt kérdés

Nem sok barátom van illetve nincs is...

Sokan elítélnek mert más vagyok ...


2012. ápr. 1. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
hogy más?
2012. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok de én is kerültem ilyen helyzetbe és most már minden oké az első lépés keress egy embert akit menőnek tartanak vagy csak elfogadják őt keresd meg keress valamit amit te és ő is szokott csinálni pl engem a playstation mentett meg tehát pl ő is szokott metinezni meg te is érted? és ha avval vagy sráccal barátnővel menőleszel meglásd! és jön az egyszerű b terv úgy öltözködj mint ők olyan legyen a hajad mint nekik de ezt csak végső esetben!
2012. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És így leszel műember, nem önmagad... Sok sikert hozzá.

Ciki csak azért vagy, mert annak érzed magad, és nem mered magad felvállalni, azt aki vagy. Én is más vagyok, nem érdekel senki más h.lye véleménye. Nem voltam soha partiarc, nincsenek haverjaim, de legalább önmagam vagyok.

2012. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!