Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezzel most hülyének néznek?

Ezzel most hülyének néznek?

Figyelt kérdés
Szia! Azt hiszem képzelt barátokkal beszélgetek. Ez baj, illetve nagyon ciki?! Előfordult, amikor megfeledkeztem magamról, és mondtam a magamét egy kedvenc sztáromnak, akihez 'beszéltem', és jól beégettem magam azelőtt, aki épp akkor lépett be az ajtón! Húú.. az nagyon kínos volt! Akkor égett a fejem rendesen, pedig nem vagyok egy hülye, okos vagyok és értelmes, de így úgy érzem, nagy hülyét csinálok magamból. Valaki került már ilyen szituációba, illetve voltak-e már olyan illúzió-érzései, mintha tényleg ott lenne vele valaki a szobába, mondjuk a 'kedvenc sztárja'?! Velem ez kiskorom óta megvan. Mi ez szerintetek?

2012. márc. 31. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez van,fogalmam sincs mitől.
2012. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem vagy te hülye,csak nincs kihez szólnod! :)
2012. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Érdekes. Ugye?

Mindenesetre furi.. :D

2012. márc. 31. 17:04
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat^^
2012. márc. 31. 17:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban, és még kamaszkoromban is mindig elmeséltem a dolgokat, a történteket valakinek gondolatban. Nem tudom kinek, nem egy kébzeletbeli barátnak, egyszerűen csak valakihez intéztem a gondolataimat. Én sem tudom, hogy ez mennyire normális, avagy mennyire nem normális, és mitől lehetett. De azért megnyugtató, hogy más is van így.:)
2012. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Én is arra gondoltam, hogy talán nem volt kinek elmesélnem, de most átgondoltam a gyerekkoromat, és voltak barátaim. Ráadásul nem csak suliban, de sulin kívül is. Sőt, sulin kívül voltak inkább.Gyerekkoromban minden nap közösen játszottunk, később, kamaszkoromban pedig szintén naponta barátokkal voltam.

Tehát kifogytam az ötletekből, abból az egyből:), hogy miért lehetett.

2012. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lehet attól is, hogy az ember érdekesnek találja ezt,

vagy jó érzés, hogy van egy titkos 'barátja', GONDOLOM!

2012. márc. 31. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:
én ha gondolkodok kéeps vagyok ahhou a dologhoz is beszélni hangosan ami elöttem van. mosogatás közbe érdekes
2012. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PontAz7831 ***** válasza:

én történeteket képzelek el és játszok el (de csak ha senki sem lát, általában reggel és este ha bezárkózom a szobámba)

azt szoktam elképzelni hogy együtt élek a kedvenc bandámmal,és éljük az életünket normálisan,közben szövődnek szerelmi szálak meg stb.

nem tartom cikinek,de azért nem kürtölöm el h miket csinálok egyedül...de szórakoztató :)

2012. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!