Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez kisebbségi érzés, vagy...

Ez kisebbségi érzés, vagy micsoda?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm azt hiszi, mindenki felett áll. Vagy legalábbis úgy "él", úgy viselkedik, mintha ez így lenne. Alig beszél valakivel, de nagyon büszkén jár, lerí róla, hogy azt hiszi, ő az isten. Szent és sérthetetlen. Ha egy alapjában véve rendes, de kicsit gyökér ember kezet akar vele fogni, vagy szóba állni vele, olyannal elküldi, hogy "szarral nem fogok kezet". Nagyon durva arckifejezései vannak, brutális, hogy az az ember mennyire büszke magára. Csak az a probléma, hogy se beszélni, se fogalmazni, se gondolkodni, se szocializálódni; kapcsolatokat teremteni és megtartani nem tud, büdös mint a görény, és ronda is. Nőzni is próbál, de az sem megy neki. Nehezen tudja fékezni az indulatait. -> Egy rakás szerencsétlenség. Annyira nem tud fogalmazni és beszél(get)ni, mint egy 5 éves. Összefüggéstelen és logikátlan az egész lénye. Kicsit skizofrénnak hat első benyomásra.


Mi baja lehet?


2012. márc. 28. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

valszeg az, pláne ha ronda és nem is ad magára... volt egy ilyen oszttársam 9.ben. állandóan szekált, mert túl csendes voltam, és nem feszülős cuccokban járkáltam, mint ahogy ő. (tudod, pont az az ocsmány dagadtk*rva fajta, van vagy 120 kiló, cicanadrágban járkál télen-nyáron). akkoriban idegileg kezdtem miatta tönkremenni, szerencsére megbukott vagy osztályt váltott, annyira nem emlékszem.

egyébként az ismerősöd egy rhadék kis lúzer, és meg is érdemli, h ott kössön ki, h gyógyszerezi magát.-.- (bocs, ha megbántottalak, csak felhúztam magam :))

22l

2012. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak attól félnek körülötte az emberek - joggal -, hogy egyszer meglátják egy gépkarabéllyal és mindenkit szétlő, az utolsó golyót meg a saját fejébe küldi. Egy ilyen durván beteg emberből ez kinézhető. Nem tudom, hogy lehetne rajta segíteni, vagy kicsit szociálisabbá tenni.
2012. márc. 29. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!