Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teljesen kikészültem. Mit...

Teljesen kikészültem. Mit tegyek?! :' (

Figyelt kérdés
8.-os vagyok. Barátnőmmel a suliba vittünk pálinkát és a wc-ben meghúztuk. (tudom nagy hülyeség volt, de már egyszerűen nem érzem jól magam ott) És van valaki az osztályból aki ezt elmondta az anyjának és az anyja felhívta az oszifőnket. Természetesen igazgatóit kaptunk. És fogalmam sincs hogy mondjam el, mevel anyu is pedagógus és milyen szégyen lehet, hogy pont az ő lánya csinált ilyet. Ráadásul most zajlik a ballagás szervezése és megkérték a barátomat hogy délutánra hívjon össze pár főt a suliba akik majd kicsit szervezik a ballagást. És a magyartanár kijelentette a barátomnak hogy engem ne hívjon mert nekem úgyis csak a szám nagy. Meg földrajz órán is nevettem egyet és erre a tanár rögtön el kezd piszkálni hogy most biztosan csak fel akarom magamra hívni a figyelmet,hogy mindenki tudja, hogy én is itt vagyok. Teljesen egyedül érzem magam.:(( Fogalmam sincs mit csináljak.
2012. márc. 27. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem először is hagyd abba a piálást. Ennyi idősen nem kell még inni, nagy divat, de semmi szükség rá. Nem lesz tőle jobb, hidd el.

Anyukádnak meg szerintem őszintén mondd el ezt a dolgot, akár úgy, ahogy itt most nekünk leírtad. Jobb, mintha sumákolnál. Ráadásul ha ilyen őszintén elmondod neki, hogy így érzel, biztos segíteni fog. :) Ez az anyukák dolga.

2012. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!