Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Slenderman tényleg létezik?

A Slenderman tényleg létezik?

Figyelt kérdés
Már nagyon parázok.

2012. márc. 24. 17:34
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Igen létezik és egyszer el is jött hozzánk jól öszeismerkedtünk azóta néha eljön megiszunk 1-2 sört meg elhoz 1 emberi fejet amit a szekrényembe tartok! Megfogadtuk hogy sose bántjuk egymást! Am mikor nem nállam van néha találkozok vele a tescóban vagy a kocsmában söröznek a yetivel meg a télapóval szóval FÉLJ TŐLE MERT MEGÖL!
2013. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Trollpapa válasza:
már előttem mondtátok hogy 2009-ben kezdődött ez a Slenderman Creepypasta.én azt hallottam hogy már 2000 előtt is volt ez.
2013. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

szegény gyerek azt kérte, nyugtassuk, basszus erre mindenki ijesztgeti XXXDDDDDD LOL így kell ezt.


amúgy ne félj már tölleje. Képzeld azt, hogy a barátod.

2013. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Aztmondták ha róla kapcsolatban kiirnak egy kérdést a gyakorikerdesek.hu-n , és 24 Választ kap rá akkor este éjfékor felkelsz, és az agyad melet fog álni , aztán végez veled ugy ahogy eddig mindenkivel: KEGYETLENÜL , LASSAN , FÁJDALMASAN!
2013. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Cm Martin! Csak a véletlen műve, hogy Martin a neved,és mondatod úgy kezdted: "mit parázol" ?
2013. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Láttam az egyik közeli étteremben szov pincernek áltt :D am meg nyugtatlak létezik de nem öl gyerekeket. hanem csak mivel nagyon izémizé ezért azt hiszik. taliztam vele multkor és egy jófej gyerek volt :D
2013. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!