Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Slenderman tényleg létezik?

A Slenderman tényleg létezik?

Figyelt kérdés
Már nagyon parázok.

2012. márc. 24. 17:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Este be fog nézni az ablakodon
2012. márc. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Mrs.Pumpkin válasza:
86%
Én nem félek tőle. Ha felbukkanna is, mit vesztek? Ha jobban belegondolsz, külsőre ő sem félelmetes. Azért félnek tőle nagy általánosságban, mert nem ismerik. És ez emberi tulajdonság. Ha nem ismernek valamit, félnek tőle. Mint a cápáknál. Egyébként is, a Slender Man csak egy internetmémből lett legenda, semmi más. Victor Surge találta ki és 2009-ben tette közzé a Something Awful fórumon, mégpedig azért, hogy eleget tegyen az oldal felhívásának, miszerint "Gyártsunk paranormális képeket". Mielőtt teljesen beparáznál, nézz utána a dolognak rendesen. =)
2012. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ itt van!!jpjntgatwjmpk
2012. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
A Slenderman-ről túl sok a bizonyíték arra, hogy megcáfoljuk, de az sem biztos, hogy létezik... a Slanderman állítólag egy metafizikai lény azaz minél többet tudsz róla minél többet gondolsz rá ő is egyre többet tud majd rólad!
2012. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Hát nagyon sok régi mítosz él róla egyébként(csak ahogy előttem mondták az internetes mém tette ismertté)

Sok minden kering róla,lehet csak kitaláció elejétől a végéig,egy kiszínezett fantázia a modernkor fekete-fehér arc nélküli szörnyéről hogy újra lehessen a gyerekeket ijesztgetni...

De lehet ennél több is mögötte...

Elvégre...minden mítosznak van valami alapja.....igaz?

2012. júl. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 SIku77 válasza:

van egy PC game is vele szakadtam a videón a srác tisztára berezeltXD

http://www.youtube.com/watch?v=eTFDcpkysKQ&feature=g-user-u

2012. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 gyilokmen válasza:
hogy nézne be ha nincs szeme am én is parázok de bisztos nem igaz szal ne félj.
2012. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 redtube555 válasza:
79%
A Slenderman egy PÁLYÁZATRA BEKÜLDÖTT MUNKA. Egy svéd csávó találta ki, és egy "ki talál ki ijesztőbb karaktert, hátborzongató történettel" versenyre nevezett be vele, és nyert is. Csinált hozzá még rajzokat is, illetve photoshoppolt is egy keveset. De ez 100%-osan kitalált, a készítője is beismerte, és sosem állította ő sem, hogy létezik, alap dolog, hogy kitalált.Csak hogy ne féljetek. :)
2012. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Ez engem is érdekel de adok 1 tippet. Keress rá Victor Surge-re. Nem emlékszem pontosan de ő valami nyomozó aki elöszőr eltűnt gyerekek után keresett és érdekes dolgokat talált. Akik később előkerültek egy arctalan, vékony, csápos alakról számoltak be de sok gyerek le is rajzolta mielőtt "rejtélyesen eltűntek" Azt hiszem van valami Jake nevű gyerek is a történetben de én már nem tudom. Victor szerint ez a lény nem akarja, hogy tudjanak róla. De lehet, hogy simán csak a photoshop verseny megmaradt szüleménye.
2012. aug. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Van okod félni. A Slender Man csak akkor támad, ha sokat emlegeted. És főleg akkor, ha van Facebookod, és főképp akkor, ha... TUDOD...TUDOD MIKOR? HA ELOLVASTAD A VÁLASZOMAT!!!!! (Van baj?)
2012. okt. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!