Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Slenderman tényleg létezik?

A Slenderman tényleg létezik?

Figyelt kérdés
Már nagyon parázok.

2012. márc. 24. 17:34
1 2 3
 11/26 Yuriko válasza:

:D Hát Slender az slender...Ezt saját magadnak kell eldöntened. HA erősen koncentrálsz ki tudod zárni az elmédből

//Amúgy én imádom mind Szefit mind a slenderes játékokat (2 fajtát láttam eddig). Amúgy miért kell félni egy jóképű öltönyös alaktól? lehet hogy csak a pincér és a rendelést venné fel xD//

2012. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
Csak annyit kell tudni a Slenderről hogy nagyon pofátlan am játssz a pc gamel xD
2012. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Geta96 válasza:
Am szerintem ha létezik is akkor se más mint egy pedofil bácsi aki gyerekeket rabol. S a képzelet tette azzá ami. Am meg Kansas cityben tünt fel slender s kétlem hogy felengednék a repülőgépre...Szóval fel a fejjel. Félj inkább a szervkereskedőktől. Mondjuk még nincs egy hete hogy hallottam a tvben h este egy supermarket parkolójából elloptak egy 11 éves gyereket. szóval félj nyugodtan a slandermantől.... :)
2012. nov. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Geta96 válasza:
úgyhallottam lesz belőle film is belőle.
2012. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
Am meg mit parázol egy töketlentől?Nem is látNA. De csak tolja ide a "pofáját" Cx
2012. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Engem már el vitt...De rám találtak a hatóságok.

Nem közölte a média mert furcsának találták az esetet..

Tudod én nagyon sokat játszottam a pc változattal..

Sokat olvastam róla,kerestem dolgokat róla a neten.

És egyik délután le rajzoltam.

És este késztetést éreztem arra,hogy el menjek sétálni egyet.

Csak megjegyezném,hogy olyan helyen élek ahol rengeteg az erdő. Láttam valami dolgot sétálás közben,beljebb sétáltam.

Mire fel eszméltem,hogy vajon ki is lehet ő akkor már késő volt. Túl sokat tudtam róla. Túl sokat gondoltam rá.

És neki álltam futni,menekültem. De hallotam a hangját,folyton hallotam. Rettentesen féltem. Egyszer csak meg jelent mögöttem, ekkor meg álltam... Éreztem,hogy ott van.Hátra fordultam,de addigra nem volt ott. És visszafordultam és hirtelen ott lett. Rá néztem..

Ordítottam,síkitottam.. És ennyi. Másra nem emlékszek,csak arra,hogy a hatóság ébreszget.

2010ben történt.3nap múlva találtak meg. Kérdezték,hogy mi volt,hogy volt? De csak sutogtam a slenderman..nem értették. Fantomképet rajzoltattak én el mondtam,hogy -hogy néz ki le rajzolták. Én velem azóta nem foglalkozik.Boldogan élek. De néha este hallom ahogy suttog. Gyere ki.

2012. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Én is rajzoltam róla és semmi....a haverunk csinált egy vu du babát és elég fura dolgok történtek és had ne mondjam hogy belenéztem a tesóm szemébe (kisbaba)és egy fehér fejű öltönyös piros nyakendős valakit láttam
2013. febr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik, télapóval szoktak menni kocsmába.
2013. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

Nézd meg ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=1QKbZG_txnY


Ja és ezt is XD:

http://www.youtube.com/watch?v=6MjoknnWX1g


Szerintem a Slender Man nem létezik, csak a fejünkben meg a monitorunkon!

2013. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

[link]


létezik de a link-nél a képek nem mind igaziak de a töbsége igazi és igen LÉTEZIK!

2013. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!