Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az lehet hogy a jelenben...

Az lehet hogy a jelenben vagyunk és vannak más idősíkok is?

Figyelt kérdés
Például: most a jelenben vagyok és egy másik idősíkban pedig már halott vagyok és az lehet hogy mikor meghaltam akkor újra kezdődött az életem és újra élek? Csak azért mert sokszor van úgy hogy úgy érzem már megtörtént ez velem és ezért kérdezem hogy lehet hogy van-e olyan idősík amelyik a jövőbe van és én már meghaltam és vannak gyerekeim ha így történik a jövőbe?

2012. márc. 19. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is sokszor van ugy hogy mindha már megtortént volna velem. sajnos eszt sehogy nemtom magamnak megmagyarázni. ES erdekesen hangzanak ezek az idosíkok lehet hogy van bene valami :D
2012. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sziasztok! Velem is ez a helyzet ugy erzem mintha mar megtörtént volna.... Leginkabb megálmodom és egyszer sak azon kapom magamat h ezt mar lattam álmomba ... Ez mar megtortent. Nem tudom ense h ez hogyan lehet miert van. De jo lenne egy masik sikban élni ahol csak azok a jo dolgik tortennek meg :)
2012. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a Donnie Darko, meg a pillangóhatás, meg a Mr. Nobody c. filmeket.
2012. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!