Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem élek a jelenben?!

Miért nem élek a jelenben?!

Figyelt kérdés

állandóan megvalósíthatatlan célokat tűzök ki magam elé,ráadásul szerelmes vagyok egy nálam több mint 10 évvel idősebb pasiba és ha meglátok róla a neten egy olyan képet,amin más lánnyal van,rögtön majdnem elbőgöm magam

és félek,hogy ezt a plátói szerelmet vagy mit nem is fogom kinőni,mert ez is már vagy 4-5 hónapja tart


folyton a jövőmet tervezgetem,amit szerintem nem is tudok megvalósítani


mégse tudok visszajönni a jelenbe,már szinte a jövőben élek


erre rátesz egy lapáttal,hogy senkivel nem tudom ezeket a problémáimat megbeszélni,nincs olyan tanár,vagy annyira közeli barátom/barátnőm akikkel ilyenekről tudnék normálisan beszélgetni ...és mindig magamba fojtom az érzelmeimet


jó,ez most hosszú lett de mit csináljak?


14l


2011. dec. 5. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami ismert pasiba vagy szerelmes, kinövöd. Sokan ilyenek, mint te.

Érdekel, hogy mi lesz, milyen lesz, ha felnősz. Ez sem gáz, ha megcsinálod a feladataidat minden nap.

Nagyon sokan vannak olyanok, itt az oldalon is, hasonló korúak, mint te, akik szintén nem tudják kivel megbeszélni a dolgaikat. Miért nem írsz nekik privátban?

2011. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát...idegenekkel ilyenekről beszélgetni mégis olyan bizarr :s


de azért köszi :) mondjuk tudom hogy hülyének hangzok,de igazából ezt nem akarom kinőni...mármint ez most így rossz,hogy nem lehetek vele,stb :D de azért legbelül mégis azt kívánom,bárcsak :)

2011. dec. 5. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!