Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan aki egy nap többször...

Van olyan aki egy nap többször is fürdik? :O Minek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 16. 21:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Csak azt nem értem, neked ez miért fáj"


Már miért fájna? Saját magával tol ki az aki túlzásba viszi a fürdést, ha nem tudja hogy a bőrön egy védőréteg képződik és azt folyton eltávolítani nem szerencsés.

2012. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Remélem rossz a szövegértelmezésem és utolsó, egy nap mostál kétszer hajat!:p
2012. márc. 16. 21:43
 13/19 A kérdező kommentje:
Mármint a tizes:D
2012. márc. 16. 21:43
 14/19 anonim ***** válasza:

Én kétszer nem fürdök,de pl napközben fürdök,este v reggel még zuhanyzok!

Vagy szimplán van,hogy egy nap 2x zuhanyzok!

Konkrétan mióta nem szedem a fog.gátlót őrülten izzadok,szóval muszáj.Konkrétan büdös leszek az izzadtságtól nő létemre,hiába a dezodor,parfüm és egyebek...Sajnos naponta(max kétnaponta)pedig hajat is mosok....

Amúgy meg általányvizet fizetünk.A szomszéd 3 gyerekkel is annyit fizet mint mi,akármennyit is fürdök, vagy zuhanyzok....

2012. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Főleg nyáron, mert megizzadok.

Menstruáció előtt és alatt a szagok miatt.

2012. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én minden reggel fürdök,este mosakszok.Reggeli fürdés nélkül nem térek magamhoz,az muszáj.
2012. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

nem kérdező, minden nap kétszer mostam hajat, amikor meló és edzés is volt...kénes füstszaggal nem mászkál az ember ;)


a védőrétegről meg annyit, hogy a kosz alatt hiába van, nem mindenkinek adatik ugyanis az irodai meló

2012. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Én kb 2 hetente szoktam nem szabad naponta mikor probahéten voltam fitnessteremben naponta fürödtem és hámlott a bőröm. Nem füródtem elmult.
2012. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

3. vagyok


Na, ez az, amire sosem lennék képes. Hűvös vagy hideg vizet engedni magamra, amit ajánlott valaki.

Csakis a meleg vizet tudom elviselni, esetleg a langyosat.


De akkor is fenntartom, hogy ez inkább pszichés hatás, hogy felélénkül tőle az ember. Átmenetileg, aminek nincs sok értelme. Ha valaki fáradt, lehet, hogy egy hűvös zuhanytól nem érzi magát annak egy fél óra, óra hosszára, aztán ugyanolyan fáradt lesz, mint ha nem zuhanyzott volna.

2012. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!