Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan aki egy nap többször...

Van olyan aki egy nap többször is fürdik? :O Minek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 16. 21:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én!

Reggel csak a zuhanyozástól térek magamhoz!

Este meg ugye egyébként is!

2012. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én pl, este mindig, és van amikor reggel is.

mivel mire megmosdok, addigra 2 perc alatt lecsapatom magam pár liter vízzel. meg éjszakára nem kenem be magam dezodorral, h szellőzzön a bőröm, és így reggelre van, h picit megizzadom.

na meg ha menstruálok, akkor alap a napi 2.

2012. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

Ezt én sem értem. Hogy téríthet a víz magához valakit? Szerintem csak egy rossz beidegződés.

Az más, ha valaki sportol, majd tusol, de csak úgy? Minek?

2012. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem rendszeresen, de előfordul. Este mindig fürdöm. Reggel inkább nyáron, amikor éjjel meleg van. Vagy ha valamiért megizzadok. De ha valami kosszal járó dolgot csinálok, utána is megfürdöm, függetlenül a napszaktól.


Csak azt nem értem, neked ez miért fáj?

2012. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk nyáron leizzadva egész nap annyira nem vicces. Vagy ha sportol az ember, akkor plusz egy zuhany sport után.

Ha koszban vagy (szálló por az útról, tűzrakás miatti füst, buliban cigifüst, stb), akkor szintén illik egy plusz fürdést beilleszteni.


Ha télen valaki bemegy egy irodába dolgozni és este hazajön, akkor elég napi egy - hogy este vagy reggel, ki hogy szereti.


Egyébként vannak izzadósabb emberek is. Nekem szerencsém van, egyszer nagy unalmamban teszteltem, hogy hány nap után szagosodom, 4 nap jött ki, addig nem igazán volt szagom. De akinek zsíros a bőre (az enyém extra száraz), annak kellemetlen faggyúszaga lesz egy nap után is.

2012. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

*Szerintem csak egy rossz beidegződés.


Szerintem meg csak rosszindulatú kötözködés. Biztosan nektek is van olyan dolgotok, amibe simán bele tudnék kötni.

2012. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Fürödjön az, aki lusta vakaródzni! Van egy ilyen mondás is. Egyébként én is naponta 2x fürdöm.
2012. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#3 - egyszer kávé helyett tusolj le hűvös vagy hideg vízzel. Rá fogsz jönni :)
2012. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Reggel zuhanyzom, este kádban fürdök. Majdnem 20 éve így csinálom...
2012. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

nyilván azért, mert piszkos ;)


nekem volt olyan időszakom, amikor 3 zuhanyozás volt egy nap és két hajmosás


reggel meló előtt, zuhany, mert éjjel megizzad az ember, majd meló után, mert büdös voltam a hajam is átvette a szagot a melóból + edzés után leizzadtam


ezt hívják igényességnek ;)

2012. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!