Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon bekattantam? Mit tegyek?

Nagyon bekattantam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régen egy full nyugis, vicces természet voltam, sokszor mondták rám a fiúk (bókból) hogy 50% fiú vagyok 50% lány. Ez csak azért volt mert sokat lógtam velük, és jobban bírtam őket mint a lányokat barátilag. Nem voltam lezbikus vagy bármi ilyesmi, egyszerűen csak jobban kijöttem velük. Sokat fociztunk meg minden, és fiúsabban is öltözködtem mint egy normális lány. Egyébként a lányok körében is elég kedvelt voltam, sokat viccelődtem. Szerintem ez mindent elárul a volt idióta énemről: Minden tornaóra előtt az öltözőben elénekeltettem a lányokkal a kedvenc Kovbojok számaim, legjobb a télapó volt. A hangom pedig borzalmasxD. Elköltöztünk másik országba, és nem voltak itt barátaim egyáltalán, mert itt nem előitéletből de tényleg a velem egykorúak értelmi szintje az nem ér fel egy magyar 10évesével, és én 13 vagyok. Én amúgy is olyan különc vagyok és mindig is érettebb voltam belsőleg agyilag, igaz hülyeségeket csináltam de jobban felmértem a helyzeteket és nagyonjól tudtam hogy hlye vagyok és élveztem is.

Megváltozott a helyzet, bedepiztem picit, nagyon enyhén. Sokat gépezek. Eleinte rengeteget msneztem az itthoniakkal, meg minden. Már másfél éve kint vagyok, volt otthon egy borzalmas telem, fiúproblémák, hlye tinédzserkor stb.. Ez volt az első ilyen orbitálisnagy hlyeség amit csináltam, persze a bűnöm az volt hogy megbántottam valakit, megcsaltam, értitek. Marhára nemvagyok rá büszke de ez van. Namármost, a humorom még mindig megvan odabelül, és amikor hazamegyek ki is tör belőlem, és jól érzem magam, de ők már ezt nem értékelik úgy, pedig ugyanolyan vagyok csak kicsit lelkisebb, és sajnos mig ittvoltam megvilágosultam igy átlátok egy csomó mindent amit ők nem. Megértem hogy ottthon nélkülem is változik a világ. A bajom az hogy...

frannnc kiivaan máááár a huuuulye világggoossodottt mindenemmmel!! na, kábé ennyi.. Túl sokat értek, amit nem akarok, tudom hogy mi az amikor valaki felületes barátja a másiknak, és én ezt látom közöttük, de idegesít hogy nem tehetek semmit. A másik pedig az hogy tudom nagyon jól hogy idiótának teszem magam, mert az is vagyok legbelül és ki is engedem. És ez jó dolog szerintem, mivel csak színt viszek az életbe, mivel hogyha nem lennék idióta akkor okos lennék és halálunalmas lenne minden. ÉS HA EGYSZER JÓLESIK HULYÉNEK LENNI??!:D vissza akarom kapni a régi énemet ebben az országban is de már nem megy olyan jól a nyelv hogy mindenkit levegyek a lábáról a hulye dumáimmal (mivel legfőkébb azt szerették bennem otthon). SEGITSETEK.

Ui.: bocsi hogy olyan érthetetlenül és bonyolultan irtam.



2012. febr. 18. 18:13
 1/2 anonim válasza:
Melyik országban vagy?
2012. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mindegy melyik ország a lényeg hogy külföld, más környezet..:D
2012. máj. 18. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!